Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok : mindig azt esztek,...

Lányok : mindig azt esztek, amit megkivántok, még akkor is ha nem gyors az anyagcserétek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy titeket érdekel, hogy mi mennyire egészséges vagy diétás vagy hizlaló, vagy csak azt esztek ami jólesik ?

Igen/Nem , jah és hogy Miért ! ? Köszönöm előre is !


2010. jún. 16. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem jó az anyagcserém. nincs olyan étel vagy ital amit ne ennék meg. örök kisérletező vagyok bármit megkostólok. meg a hangulatomtól is függ. soha életemben nem diétáztam, nem vagyok hizásra hajlamos! egészséges súlyom van. ha meghíznék akkor sem fosztanám meg magam az ízektől, finomságoktól. ez a legnagyobb bűn. az én esetemben az lenne a tragédia ha lefogynék, csodálatos melleim vannak és kerek fenekem, hogy néznék ki laposan. sajnálok mindenkit aki kimarad a finom ételekből és italokból.
2010. jún. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem az olyanokról beszélek, akik nem hajlamosak a hizásra, mivel azoknak nem is kérdés : persze, hogy azt esztek amit akartok, mert nektek nincs vesztenivalótok


Viszont a többiekre vagyok kiváncsi , nekük van-e vagy ha van is akkor érdekli-e őket ?

2010. jún. 16. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is gondok voltak a súlyommal, és amióta MINDENT eszek, függetlenül attól, hogy a divatos elméletek szerint egészséges-e vagy sem azóta fogytam vissza normál méretre. DE aminek sok a kalóratartalna, abból csak keveset eszek (fele, vagy harmada adagot), igy sose jutok oda, hogy annyira megkivánok valamit, hogy ha hozzájutok, akkor zabálok, mint a kiéhezett aratómunkás, hanem elég a pár falat is.
2010. jún. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak problémáim a súlyommal. Mióta felköltöztem Budapestre. :D Eddig ha megkívántam pizzát, hamburgert, gyrost vagy ilyen marhaságokat, nem tudtam leszaladni a sarokig venni, így nem ehettem mindig amit épp megkívántam és mivel nem volt kéznél hát nem ettem. Most meg egy köpésre van minden és sajnos általában nem bírok magammal és megyek, eszek. Azóta bizony vagy 5-7 kilót híztam :S 20/L
2010. jún. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én csak azt eszem, amiről tudom, hogy nem hízlal.

Hiába kívánom a sültkrumplit, nem eszek, mert nem akarok hízni. Amúgysem mondom soha ha éhes vagyok(otthon meg csak akkor eszem, ha már szédülök az éhségtöl). Fölösleges lenne, mert csak ideig-óráig nyújt "megnyugvást" a kaja, utána meg bűntudatom lesz.

Maradok a levesnél és az abonettnél, ha bűnözni akarok, akkor 2 tojás. :D

17L

2010. jún. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!