Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondolnátok arról aki ezt...

Mit gondolnátok arról aki ezt csinálja? Furcsállanátok?

Figyelt kérdés
Kis falusi nagyrészt kihalt vasútállomáson, délután a nagy melegben mialatt vár a vonatra, póló nélkül csupasz felsőtesttel üldögél a padon meg mászkál a vasútállomáson. Mennyire zavarna ez titeket?
2018. júl. 10. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Ha jó teste, nyilván nem. :D

Komolyra fordítva a szót, az ott dolgozókat kéne megkérdezni, hiszen ők vannak ott egész nap.

A voantra meg remélem nem tervezel póló nélkül felszállni.

Amúgy nem hiszem, hogy ennyire kibírhatatlan pólóban lenni.

2018. júl. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Annyi mindent elfogadtam már... lakótelepen bácsit kíülni a padra egy szál fürdőnadrágban, lányokat és néniket akik elfelejtettek felsőruházatot venni a komplett alsóneműgarnitúrára, túráztam a Rám-szakadéknál lányokkal akik magastalpú szandálba jöttek, engem a zokni-szandál sem zavart soha, szerintem az sokkal jobb mint a nylonharisnyás körömcipő, és az a lyukacsos atléta... na jó, az kicsit zavar, az igaz... de ezeken kívül is annyi, annyi mindent láttam már városközpont legközepén csúcsidőben is, szóval kis falusi, kihalt vasútállomáson (faluban van vasútállomás?), ott ennél többet vártam volna.
2018. júl. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha kihalt, akkor kit zavarna??? :D

Egyébként nem érdekel, vannak ennél zavaróbb dolgok is. Megnéztem volna, hogy néz ki, aztán ennyi.

2018. júl. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom elképzelni, hogy egy póló annyira elviselhetetlen, a meztelen felsötest strandon rendben van, egyéb helyeken feltünösködésnek tartom és igazán nem arra mutat, hogy az illetö tudja, mikor hogy illik viselkedni.
2018. júl. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nő vagy férfi?

Mert ha nő, akkor dilis vagy magamutogató.

Ha pasi, akkor még egy fokkal tűrhetőbb a helyzet, bár a magamutogató kifejezés akkor is stimmel. Póló nélkül is meleg van, ha annyira meleg van, szóval ennyit el kell tudni viselni...

2018. júl. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Strandon kívül nem illik félmeztelenül lenni nyilvános helyen. Szóval kicsit bunkóságnak tartanám.

Ettől függetlenül különösebben nem zavarna, nem bámulnám meg, és természetesen nem is szólnék be neki.

2018. júl. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!