Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A kollégiumban kell vasárnap,...

HEyoalf kérdése:

A kollégiumban kell vasárnap, beérkezés után zuhanyozni?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó hogy lusta vagyok, vagy trehány, csak ha előtte otthon letusolok akkor szerintem felesleges utána este mégegyszer, feltéve ha nem izzadtam le az odaút során ami nem valószínű mivel autóval megyek. Még annyi, hogy mi van akkor ha nem zuhanyzom? Mivel nem kell papírra írni a nevünket, ezért nem mindenkiről tudják h fürödtek-e vagy sem. Szólnak azért ha nem fürdök? Lehet h hülye vagyok, de nem találtam ennek megfelelő kategóriát . :D

A válszokat előre is köszönöm!!



2018. szept. 2. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Senkit nem érdekel, hogy zuhanyzol vagy nem. Persze nézni fognak egyet a szobatársak és már könyvelik is, hogy "Juhé, megkaptuk az igénytelent"


Az igazi probléma csak akkor van ha büdös vagy.

Akkor megindul a pletyka és jönnek a kellemetlen pillantások, beszólások, stb.

2018. szept. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ssenkit nem fog érdekelni. Ha valamikor délután/este érkezel, simán gondolhatják, hogy zuhanyoztál indulás előtt, nem te lennél az első. Plusz honnan tudná bárki, hogy zuhanyoztál e a koliban? Lehet, hogy a szobatársad fél órára kiugrik a baoltba, és te pont akkor voltál a fürdőben. Ha egyszer-kétszer előfordul, hogy nem látja a saját szemével, mikor a fürdőből jössz, eszébe sem jut ezen gondolkozni. Ha az első 2 hónapban egyszer sem látott fürdéshez készülődni, az nyilván más...
2018. szept. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
A lőtéri kutyát nem érdekli, hogy fürdesz vagy sem. Hány éves is vagy?
2018. szept. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért tolhatsz egy rövid zuhanyt, csak a jó kapcsolatok megalapozása végett.
2018. szept. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor zuhanyzol, amikor akarsz.
2018. szept. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csesszétek meg, ha netán valami fürdésmániákus észosztó lenne a szobatársa, akkor is elég max az orrára kötni, hogy "egy órája fürödtem otthon"...
2018. szept. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem zuhanyzol, megy utánad a tanárnéni és a nádpálcával addig veri a fenekedet, amég a vér miatt úgyis el kell menned zuhanyozni :DD
2018. szept. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8: Hahaha, it's me:-D.
2018. szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!