Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A díjátadóra megszokták hívni...

A díjátadóra megszokták hívni a nyertest?

Figyelt kérdés

Van egy bajnokság ahol az egyik kategóriában összetettben dobogós lettem. Ha nekem ott megjelenésem lenne, akkor meghívnának vagy számítanak arra, hogy ott leszek és akkor minek hívnának meg?


Azért kérdezem, mert amúgy én nem mennék el és ha nyernék valamit akkor mondanák, hogy menjek nem?


(Nem tudom, hogy az én kategóriámnak van bármi köze a díjátadóhoz)


Mindegy max. lemaradok és megnyerem jövőre is:D



2018. okt. 23. 05:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kapnál díjat, akkor meghívnának.
2018. okt. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a megerositest.
2018. okt. 23. 17:18
 3/4 TappancsMancs ***** válasza:

Jajj már. Ha dobogós lettél mindenképpen legyél ott akkor is ha nem hívtak meg. Hibák bármiben elő tudnak fordulni. Értelemszerű, hogy ott legyél.


Azt nem értem, hogy "ha nyernék valamit" hogyan jön össze a "dobogós lettemmel"? Most akkor dobogós lettél vagy ez még nem derült ki?


Mindenesetre ha az vagy akkor menj, mert akkor kapsz valami díjat.

2018. okt. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elmegyek.


Kaptam a szervezőtől egy email-t amiben leirta a részleteket és benne volt, hogy "melyen (a díjazottakon) kívül belépővel lehet részt venni."


Szerintetek vegyek magamnak jegyet a biztonság kedvéért, ha esetleg mégsem vagyok díjazott?:D Az a baj, hogy nagyon drága a jegy :DD

2018. nov. 9. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!