Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ez volt az utolsó óraátállítás...

Ez volt az utolsó óraátállítás, vagy lesz még ilyen?

Figyelt kérdés
Olvastam a neten, hogy ez volt az utolsó, de nem tudom biztosan, hogy igaz, vagy kamu az egész!?

2018. okt. 28. 07:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg ott tartunk, hogy elnapolták 2020-ig.
2018. okt. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Na azért egy még legyen, ha beszüntetik az állítgatást! Tavasszal még egy utolsót, hogy ne ezt a korán sötétedős korszakot állandósítsuk már, mert az maga lenne a pokol....! Így is kín lesz a következő hetekben, hogy már 16 órakor sötét lesz, de nyáron még inkább pokol lenne az a mínusz egy óra az estéből...


Aztán jövő ilyenkor már felőlem az is jó, ha nem csinálunk semmit.

2018. okt. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2021-ben már nem lesz, és a tagállamok dönthetik el, hogy a télit vagy a nyárit tartják meg. Kormányunk ebbe is aggatja a körmét, és megtartaná az állítgatást, pedig az emberek 80%-a eltörölné. Szerintem a nyári marad 2020 után. Majd megszokjuk, hogy decemberben fél 9-kor fog kelni a nap.
2018. okt. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
Csak kétszer volt idáig a kérdés.
2018. okt. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!