Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Jelent-e valamit a Ferrero...

Jelent-e valamit a Ferrero Rocher- csokoládé, ha valakinek ajándékba szeretném adni?

Figyelt kérdés
Egy olyan kollégámtól kaptam egy dobozzal, akitől nem is számítottam volna, hogy bárminemű segítséget meg fog hálálni. Vagy legalábbis egy tábla csokira számíthattam nála...Próbált kedves lenni? De még a többi kolléga sem látta, hogy mások előtt mutassa, hogy ő mennyire rendes...kissé zavarban vagyok...
2018. okt. 31. 00:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Ez egy tipikusan olyan ajándék, ami körbejár. Tehát ő is kapta valakitől, és már tele van vele a hőcipője, vagy csak simán nem szereti azt a tömény csokoládéízt. Te meg nagy naivan beleképzelsz valami titkos üzenetet....
2018. okt. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos, hogy máshonnét kapta, mert ő egy -magányos farkas- aki nem igazán kap ajándékot.. névnapja,meg születésnapja is csak majd nemsokára lesz...ja, és a csokikat ő is szereti...
2018. okt. 31. 00:26
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Jó, akkor álmodj tovább.
2018. okt. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Lehet hogy félreismerted az illetőt.
2018. okt. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%

Imádom a nőket!

Feleségem van. Gyereket projektben vagyunk. Kolléganőm sokat segített. Adtam neki egy szál őszi rózsát. Erre feljelent szexuális zaklatásért.


A jelen történet arról szól, te mit akarsz. Akarsz felé közeledni, vagy sem. Ez az ajándék járhat körbe, én sem szoktam megenni. De lehet csak egy figyelmesség mindenféle személyes dolog nélkül.


Sokszor egy ajándék csak egy ajándék, nincs mögötte más, csak egy köszi.

2018. okt. 31. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%
Rád mozdult, ez egyértelmű.
2018. okt. 31. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Figyelj az egyéb jelekre majd, de egy kis csokiból még ne következtess semmire.
2018. okt. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Húú ez most egy lepontozós topik :) beszállok!


Szóval: A nem az a kérdés, ő mit akar, mert azt nem tudjuk. Az a kérdés, te mit akarsz - ezt már tudod? Ha tetszik, szívesen vennéd ezt közeledésnek és ez tetszik neked, akkor kezdeményezz. Ha közeledésnek veszed, de nem tetszik, tisztázzad. És akkor legalább benned nyugalom lesz. Nem marad kérdőjel. Nem kell majd éjfélkor még gyakorit bújni emiatt :)

2018. okt. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 TappancsMancs ***** válasza:
100%
A Merci csokoládé sem jelent semmit, csak a neve olyan. A "merci" franciául azt jelenti, hogy "köszönöm".
2018. okt. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelent.
2018. okt. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!