Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az olyan országokban mint pl....

Az olyan országokban mint pl. Szaud-Arábia a nők járhatnak nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
2018. dec. 20. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Ez valószínűleg nem egységes, szóval nem lehet azt mondani hogy igen, azt sem hogy nem.
2018. dec. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Drazicc ***** válasza:
55%
Terhesség idején biztos, hogy elmennek, és gondolom a nőgyógyász minden esetben nő.
2018. dec. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

Természetesen igen.

Nem, nem csak nőhöz.


Nem, a nőgyógyászat NEM SZEX.

Nem, a nemi erőszak sem.

2018. dec. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sok minden nem szex, mégsem tehetik meg. Még egy kávézóban sem lehetnek egy légtérben idegen férfiakkal
2018. dec. 20. 15:15
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Persze.


Garantálom neked hogy az Arab emirátus vezeti pl a "szüzesség helyreállító " műtétek számát is. A csaj összefekszik akivel akar aztán ősszöltik és láss csudát amikor hozzámegy valami sejkhez, az első este pont onlyan mintha 🙄


Attól hogy egy hely konzervatív, az emberek még nem feltétlen egytől eggyig szentek, csak trükkösek.


Prostitúció is van még össze is házasitanak a hölgyeménnyel az este ereéig hogy Allah is és az állam is boldog legyen...

2018. dec. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért lett lehúzva 66%-os nullára, neki van igaza. Az iszlámban a nő nem egy aranykalitkában tartott baba, hanem egy férfitól eltérő szereppel bíró ember. A cél nem az, hogy legyenek mindenki elől elzárva, hanem hogy ne alakuljanak ki házasságon kívüli viszonyok, és ez ugyanúgy vonatkozik a férfiak öltözködésére és mozgásterére is.


Tehát igen, egy nő nyugodtan elmehet orvoshoz és levetkőzhet előtte, megmutathatja az arcát hatóságoknak, járhat egyetemre, kávézóba... stb.


Az más kérdés, hogy vannak ultrakeményvonalas, értelmetlenül szigorú helyek, ahol egy orvos pl. valóban csak egy lyukon keresztül vizsgálhatja a női pácienst és még csak nem is szólhat hozzá közvetlenül.


[link]

2018. dec. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem azt kérdeztem, hogy az iszlámban mit lehet, azt kérdeztem, hogy az olyan országokban, mint Szaud-Arábia...
2018. dec. 21. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!