Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Koldusmaffia: valós vagy csak...

Magyaros Putyin kérdése:

Koldusmaffia: valós vagy csak kitaláció?

Figyelt kérdés
A deákon szoktam látni egy nénit, aki kéreget. Amit össze koldul azt megtarthatja vagy tényleg elveszik tölle? Segítenék de így nem tudom megéri e. Ha kaját adok azt is elveszik??

2019. jan. 19. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Nem veszik el tőle, csak leadja a védelmi pénzt, kb 60 %-ot.
2019. jan. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Majd figyeld meg, hogy a tábláik is tök standardak, mintha egy kéregető táblagyár gyártaná őket.
2019. jan. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Mármint nem a táblagyár kéreget, hanem a kéregető táblát gyártja a gyár.
2019. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Két kiflivel meg pár deka szalámival nem sokra mennek. A kaját álltalában azonnal eszik és a vizet is. Meg mivel a maffiózók nem csövesek azok nem vennék el azt az ételt amit a csöves fogdos. Ha segíteni szeretnél vegyél kaját, így tuti nem piára költi és nem nyulják le tőle.
2019. jan. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem mind a koldusmaffianak tejel. Persze lehetnek ilyenek is. Volt cikk rola par eve hogy Olaszorszagban a roman koldusmaffia mi penzeket huzott le szerencsetleneken eveken at mire lekapcsolatak oket. Becsben is szinte minden uldogelo csovesnek a tablaja egyforma, de meg a szoveg is es evek ota. Ez sem lehet veletlen. Szerintem foleg az uldogelos, sokszor lab/kez nelkuli (direkt csonkitjak?) emberek lehetnek a maffia koldusai, akik a buszmegalloba lekernek, foleg a fiatalabbak pedig biztos nem tejelnek senkinek, ok csak sima alkoholistak/drogosok.
2019. jan. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!