Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem bírok falun élni, én...

Nem bírok falun élni, én utálom ezt a pletykát. Hogy lehet meglépni innen?

Figyelt kérdés
A szüleim úgymond régi parasztok... De engem nem is ez zavar, hanem hogy itt megy a pletyka az áskálódás, nagyon durva...
2019. febr. 10. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elköltözöl minél messzebb és megoldva a problémád.
2019. febr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Falun ez van,nem tudsz mit tenni.

Gyerekkoromba falun éltünk,utána nagyvárosban,de én felnőttkoromban vissza faluba költöztem,itt érzem jól magam.A pletykák,és az ellen hogy a szájára vegyen a falu,csak annyit tudok tenni hogy nemigazán beszélek senkivel,még a közvetlen szomszédokkal sem,ők eleinte próbálkoztak ismerkedni,de látták hogy nem hajlok rá,így egy idő után békén hagytak.Tehát nem vagyok a közösség része,nem figyelnek rám,nem foglalkoznak velem.A helyzet nálatok más,gondolom elég rég ott éltek és ismertek mindenkit,ők is titeket,így nagyon nehéz elkerülni azt hogy ne kerüljetek szóba..

2019. febr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, itt nőttem fel, de néhány ember nagyon messzure megy, meg mert lepattintottam valakit, lejáratott az egész "közösség" előtt...


Én már 14 évesen el akartam menni innen, kollégista lettem, meg én po t leszarom, hogy ki mi gondol. De akkor is az ment, hogy úristen miért vagy itthon, mikor az osztályfőnököm elengedett fogorvoshoz...


Most meg egyetemre visszakerültem ide, nagyon rossz a helyzet...

2019. febr. 10. 16:39
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Városban is van pletyka és áskálódás
2019. febr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd sikerül önálló jövedelemre szert tenned, akkor beköltözhetsz a városba.
2019. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Amerikában milliós kamerahálózat, Magyarországon falusi vénasszonyok. Háááát, igen. :"D
2019. febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem se siesd el csak ezert. Inkabb irj rola egy konyvet amg ott vagy/csinalj belole valami pozitivat.


Valoban varoson ugyanez megy ott raadasula fiatalok meg ugy igazabol MINDENKI szokott pletykálni.

2019. febr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szabó Éva Györgyi válasza:

Én azon csodálkozom itt falun, hogy miért a templomba járó vén Qvák pofáznak mindenkiről, akár igaz, akár nem amit hallanak! Sőt tesznek hozzá, átalakítanak, megmásítanak, sztorikat, és a saját szemszögükből tálalják a "fogadó közvéleménynek". Én nagyon utálom a pletykát, mert általában nincs alapja, csak ártani akarnak vele.

Ezzel is magukat fényezik, mintha ők különbek lennének a Deákné vásznánál.

Pedig ember nincs a Földön hiba nélkül.

Hallottam valakitől vagy olvastam, hogy aki a pletykát kitalálja, semmivel sem különb, annál, aki elhiszi!

Aljas ember ez is, az is!

2021. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!