Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti mit tettetek volna ebben...

Ti mit tettetek volna ebben az élethelyzetben? Mi lehetett ez az egész?

Figyelt kérdés
Épp hogy megálltam egy nagy bevásárló központ parkolójában, ott termett egy 60 év körüli férfi a vezető ülés felőli ajtónál. Valamit mondott zárt ajtónál, de azt nem hallottam. Kiszálltam, és annyit mondott akkor, hogy hadd nézze már meg azt a piros kapcsolót, meg se várta hogy azt mondjam, persze, nézze meg nyugodtan, vagy ilyesmi, egyből hajolt be a kocsiba.. vagyis próbált volna, mert tenyérrel odébb löktem enyhén, mielőtt be tudott volna hajolni. Megnéztem, piros kapcsoló csak a hőfok szabályzó, illetve az elakadás jelző volt. Mi lehetett a célja? Mint utóbb kiderült, ugyan olyan autóval ment tovább, de ezt előzetesen nem láthattam. Ergo így azért alap, hogy ezeket tudnia kellene, főleg egy jogsival rendelkező embernek.utana ahogy elgurult mellettem lehúzott ablakkal, szitkozódott, meg fenyegetőzött hogy kilyukasztja a kereket. Nem értem ezt az egészet, kérem valaki magyarázza el. (Ja és közben Amúgy a slusszkulcs is meg a helyén volt, már csak emiatt sem engedtem volna behajolni)
2019. júl. 17. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem tökételetesn oldottad meg a helyzetet, egyedül annyit tehettél volna, hogy megnézed a rendszámát és szólsz a rendörségen, hogy mi volt, mert esetleg autólopásra specializálódott valaki, vagy nöket zaklat rendszeresen.
2019. júl. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem el akarta rabolni az autódat.

F.

2019. júl. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem volt komplett, biztos nem engedtem volna, hogy akárcsak hozzá érjen az autómhoz.
2019. júl. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azt hitte valami ránézve fenyegető dolog kapcsolója. Volt valami ilyesféle kényszerképzete.
2019. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A megoldás szerintem az, hogy ugyanolyan autója volt.

Valamiért gyanús volt neki a saját kocsijában a kapcsolóval kapcsolatban valami, és meg szerette volna nézni, hogy egy másik kocsiban ez hogy működik. Lehet, hogy nemrég vette a kocsit, és most vette észre, hogy a hőfokszabályzó mozgatás közben nehezen ment nála, vagy kattant mozgatás közben, és azt akarta megnézni nálad, hogy ez normális, vagy az övé el van romolva.

De még az is lehet, hogy az ő kocsijában valami harmadik dolognak volt piros kapcsolója, ilyen előfordul, hogy gyártás közben változtatnak egy apróságon.

Mindenesetre, itt nem rossz szándékról volt szó, csak szimplán barom viselkedésről.

2019. júl. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!