Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehet jehova tanúja egy...

Lehet jehova tanúja egy gonosz, rosszindulatú, hazug ember, ha az nem látszik kívülről és nem veszik észre időben?

Figyelt kérdés
2019. szept. 4. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne, köztük se csak szentek vannak. Egykori tagok írásai alapján még vének közt is volt ilyen.
2019. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha beleszületett és csak azért lett tanú, mert így nevelték, vagy pénzéhes és csak le akarja húzni a többi embert, vagy csak a saját büszkesége és álszentsége miatt csatlakozott, akkor hogyne.
2019. szept. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos igen. A történelem folyamán lvashatsz, hogy voltak ilyen emberek még a választottak körében is.
2019. szept. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy választottak?
2019. szept. 5. 05:04
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Jehova tanúja bárki lehet,aki látszólag elfogadja a tanitásaikat.Ne tudd meg,hogy a volt gyülimbe kik voltak.Bőrtöntöltelékek,prostik,akik"megbánták"a bűneiket.

Ja és igen,lehet hazug,rosszindulatú,és ha észreveszik is eltussolják a dolgot,főleg ha az illető valamelyik vén pártfogoltja.

2019. szept. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Köztük is van mindenféle ember.

Rossz és jó is.

Még ha észreveszik, akkor is.

2019. szept. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"gonosz, rosszindulatú, hazug ember"


ezek még a jobb emberi jelzők hiszen lehet hamar felismerhetők és lehet védekezni!


mert 2 ember van ami KORREKT VISELKEDÉS.

aki veled van és másik aki szemedbe néz és ellened.

ezekre minden ember feltud készülni.


de a SZÜRKE kettő között lévő SUNYI emberektől még a nagy hadvezérek is rettegtek hogy nehogy ilyenek legyenek a közelükbe akik bármikor hátba szúrják "magasztasobb érdekből".


hát a jehova vezetők és vének ilyenek ha dönteni kell emberek felől hogy a családjuk vagy a szekta !

2019. szept. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De mit jelent az, hogy választottak?
2019. szept. 5. 19:57
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek olyan tanút, akinek a lelkét anno pátyolgattam, alakult is köztünk valami, de bizonyos jelentős okok miatt csak titkos kapcsolat lehetett köztünk. Fizikailag is vonzódtunk jelentősen egymáshoz.

Aztán olyan mértékben elfordult tőlem, egy közönyös emberré váltam számára, mikor úgy vélte "már megy a szekér", hogy azt el nem lehet mondani.

Lényegtelen, az igazság az, hogy a legbizonytalanabb, lelkileg sérült embertípusok gyűjtőhelye ez a szekta, és messzemenően fellengzősek is egyes tagjaik.

Úgyhogy a megállapításod teljesen helyénvaló, én ezt saját bőrömön tapasztaltam meg sajnos.

2019. szept. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Érdekes kérdés. Itt gyk.-n a világon a legtöbb tanút alapból az általad felsoroltak kőzé sorolják.
2019. szept. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!