Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az önkielégítés bűn, de ha...

Az önkielégítés bűn, de ha valaki nem impotens és nem lehet felesége, akkor mitévő legyen?

Figyelt kérdés
100%, hogy nem lehet felesége, ezt én is biztosíthatom,ez elég nagy problémának tűnik, de sehol sem találok rá választ.

2019. szept. 4. 21:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
70%
Én meg azt mondanám hogy dicsőség Lucifernek, halleluja
2019. szept. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Na végre, megtaláltam a megoldást ima és utána a Biblia megnyitása után. A válasz a következő: Pál levele a Rómabeliekhez 6.részből:


12.vers: Ne uralkodjék tehát a bűn a ti halandó testetekben, hogy engedjetek néki az ő kívánságaiban:


23.vers: Mert a bűn zsoldja a halál; az Isten kegyelmi ajándéka pedig örök élet a mi Urunk Krisztus Jézusban.


Áldott legyen az Úrnak szent, igaz és nagy neve örökkön örökké, mert utat mutat azoknak, akik Őt keresik - és segítséget és vígaszt találnak Őbenne.

2019. szept. 4. 22:37
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

#12

Lehet csak én nem értem, de egész pontosan ez miként a megoldás?

2019. szept. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem. Teljesen elvesztem!
2019. szept. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

12.vers: Ne uralkodjék tehát a bűn a ti halandó testetekben, hogy engedjetek néki az ő kívánságaiban


Azaz, hogy ne engedjünk a test kívánságának (mi a test kívánsága? egy olyan kívánság, amit ki kell elégíteni: pl: önkielégítés, paráznaság, mértéktelenség, lustaság, függések, mint pl drog, cigaretta, alkohol), ne uralkodjon a bűn a mi testünkben.


Természetesen ehhez Isten segítségét kell kérnünk imában, bűnbánó szívvel mert Ő ad erőt a kísértések legyőzéséhez.

2019. szept. 4. 23:16
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

#15

Így már értem, de akkor ehhez előbb megválaszoltad a kérdésedben, hogy bűn. S csak ezután lehetett ráérteni az idézett részt.

2019. szept. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
100%

Az hova van írva, hogy az önkielégítés bűn? A paráznaság feslett nőkre és homoszekszuális kapcsolatra vonatkozik.

Szerintem önkielégíteni lehet. Hiszen az Isten saját képmására teremtett minket és a mi testünk az övé is. A mi dolgunk, hogy azt tisztítsuk kívülről, belülről. Gondolok ugye kívülről a fürdésre, belülről meg... Azáltal, hogy kielégíted magad, megtisztul ott is és megtisztul a lelked a szíved egy kis időre és a fejed is, mert nem leszel ideges, nem lesz rajtad nyomás,mert nem fogsz mindig arra gondolni. Így, hát, egyáltalán nem bűn!

2019. szept. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Az önkielégités nem bőn,de ha nem impotens,miért nem lehet felesége?
2019. szept. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
*bűn...bocsi
2019. szept. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
52%

Nem értek a dologhoz, ha impotens valaki, akkor kívánja a szexet? Amikor nekem nem áll fel egy hétig, akkor minek recskáznék?


"Nem bűn szerintem, csak ha valós személyre gondolsz közben."

Mondjuk ez sem igaz, mert ugye írtak egy "AI" rendszert, ami videókártya jel alapján generál egy embert. Ha ezekre önkielégítesz, akkor nem bűn? ;))


[link]


Amúgy bűn, de bocsánatos.

2019. szept. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!