Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan lehetne elérni Sátán...

Hogyan lehetne elérni Sátán támogatását?

Figyelt kérdés

Abszolút nem érdekel, mi lesz velem a túlvilágom, nem érdekel az isten se, meg semmi.


A Biblia szerint Sátán a fenevadnak királyi széket adott meg minden. Én is elközelezem magam mellette, akkor várható, hogy engem is jutalmat a gonosz lelkületemért?


2019. szept. 28. 12:26
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírasi hibákért, telóról írok.
2019. szept. 28. 12:27
 2/28 anonim ***** válasza:
Próbáld ki.
2019. szept. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
38%

Ugyan úgy, ahogy Istentől is kérhető a támogatás.


Igen, Sátán még egy rövid ideig "jutalmat" oszt a szolgáinak, bár nagyon rafinált az tény.

Az igéretei egyébként a következő módon zajlik:

Sokat igér, keveset ad, és aztán mindent elvesz.

Ezt egy filmben látott jelenettel tudnám szemléltetni.


Nem tudom, hogy láttad-e a szellem lovas cimű filmet Nikolas Cage alakitásában. Sátán igéretet tesz neki, hogy ha a lelkét eladja neki, és mindent úgy tesz ahogy kéri, akkor az apukája nem fog betegségben meghalni.

A fogadalom aláirással megtörtént, azonban röviddel ezután még is meghalt az apa, csak nem betegségben, hanem Motor balesetben.

Mikor a Fiú kérdőre vonta Sátánt, akkor ezt a választ kapta: Én nem azt igértem, hogy nem fog meghalni, hanem azt, hogy nem a betegség végez vele.


Azért gondold át mégegyszer....

2019. szept. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Nem érdekel isten.


Sátán érdekel. Tetszik a stílusa, a vagánysága. És nem hirdeti a szeretet-maszlagot. Sokkal közelebb áll hozzám, mint isten.


Hogyan vehetem fel a kapcsolatot Sátánnal? Akár a hadseregébe is belépnék a túlvilágon, hogy megtámadjuk a mennyet.

2019. szept. 28. 13:16
 5/28 A kérdező kommentje:

Azt gondolom, Sátán ha üzletről van szó, becsületes.


Csak a keresztények terjesztik a hazugságot róla. A fenevadnak KIRÁLYI SZÉKET ÉS NAGY HATALMAT adott.


A keresztények aljas hazugságai nem érdekelnek.


Hogy vehetném fel a kapcsolatot Sátánnal?


Valalk help.

2019. szept. 28. 13:19
 6/28 anonim ***** válasza:
4%

"Akár a hadseregébe is belépnék a túlvilágon, hogy megtámadjuk a mennyet."


Hogy nem érdekel Isten azzal nem vagy egyedül. Viszont azért mertem azt irni, hogy gondold át mégegyszer, mert egyrész Istent nem lehet legyőzni, másrészt sohatöbbé nem teheti be a lábát a barátaival oda, és nincs is hatalma hozzá.

Téged becsaptak. Sátán nem halhatatlan, és örökéletű, elfogják pusztitani, mivel maga is az életerejét Istentől kapta, nem saját magától.

Másrészt egy ember a halála után megszűnik létezni, nincs tovább. Ez egy téves tanitás arról, hogy az embernek csak a Teste hal meg, és egy másik létformában fog tovább élni, itt, vagy ott.

Ezrt semmilyen módon nem fogsz tudni sem az angyalokhoz, sem Sátán démonaihoz csatlakozni.

2019. szept. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%

Milyen aprócska vagy még.

Becsület, együttműködés, támogatás. Nem értem, most akkor jót akarsz, vagy rosszat. Ha valaminek rosszat akarsz, akkor kinek/minek akarsz jót? Ha a belsőd rosszat akar, akkor tud bárki közel állni hozzád? Ha igen, akkor nekik annál inkább rosszat akarsz? Szerinted annak, amit sátánnak hívsz mi a célja? Ha úgy gondolod, hogy a rossz, és az előző kérdések alapján rájöttél, hogy ez az önzőséget jelenti, akkor fogyatékos vagy, hogy azt hiszed, bármi más célja van bármivel, minthogy a rosszat éltesse benne is? Nem egyértelmű ezek alapján, hogy kihasznál, megoróbálva a legkevesebb jót adni neked, utána megpróbálja a legtöbb rosszat adni?


Na akkor most jön a rendes válasz.

Sátán nem létezik, csak egy szimbólum a negatívra.

Istennek nincs stílusa. Minden stílus az övé, minden ő.


Javaslom törekedj önmagad és a világ belső működésének megismerésére, vagy borzalmas kínoknak veted alá magad az elkövetkezendő pár életedben.

Vagy egyedül, utálva, felszínesen, üresen akarsz lenni?? Hát tessék, eltévedt kis barátom, tedd így, magadnak okozod vele a legrosszabbat.

2019. szept. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
A sok hülye vallásos válaszát egyszerűen ignoráld. Nem ezekben fogsz olyanokat találni, akik tudják, hogy néz ki a létezés valójában.
2019. szept. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Itt igazából téged csaptak be 6-os.


Amióta világ a világ, Sátán uralkodik. Ő a legerősebb, azt csinál, amit akar. isten teljesen tehetetlen Sátán ellen. Alap, hogy Sátánt követem. A kereszténység hazudik. Már évezredek óta mondják az üdvösséget, de semmi nem történik, sátán viszont azt tesz, amit akar.


A túlvilágon olyanok leszünk mint a rómaiak. Mi Sátán serege hadat üzenünk a mennynek, és meghódítjuk. Feldúljuk, kifosztjuk. És kitűzzük rá Sátán zászlaját, és örökké uralkodni fogunk!

2019. szept. 28. 15:14
 10/28 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél miért cserébe?
2019. szept. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!