Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tudtok igazi ördögűző szöveget?

Tudtok igazi ördögűző szöveget?

Figyelt kérdés
Ha igen kérlek írjátok le :/ köszönöm !

2019. nov. 19. 16:47
1 2
 11/13 Lux morulus ***** válasza:
0%
Jól kivagytok.
2019. nov. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

ezt is gyakori kérdésekben láttam, de szerintem ez hitelesen hangzik(főleg a latin miatt, lol, én poénból megtanultam kívülről) :

Exorcizamus te, omnis immundus spiritus, omnis satanica potestas, omnis incursio infernalis adversarii, omnis legio, omnis congregatio et secta diabolica... ...Ergo, draco maledicte et omnis legio diabolica... ... Ut Ecclesiam tuam secura tibi facias libertate servire, te rogamus, audi nos.

2019. nov. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Soros György te és minden ördögi légiód, minden szennyeddel minden bűnöddel együtt takarodj vissza a Pokolba ahonnét jöttél. Erre nem én, hanem maga a Názáreti Jézus Krisztus szólít fel téged! Ámen.
2019. nov. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!