Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Te melyiket gondolnád démoni...

Te melyiket gondolnád démoni megszállásnak a kettő közül?

2019. nov. 23. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

A Biblia szerint igenis olyan egy démoni megszállás, ahogy az Németh Sándor gyülekezetében is látható volt, de, mivelhogy nem láthatjuk mindenkinek a belső hitét, így nehéz megállapítani, hogy melyik igazi, és melyik csak "színjátszás"...


✍️ Lukács 9:39 És ímé a lélek megragadja őt, és hirtelen kiált; és szaggatja őt, annyira, hogy tajtékot túr, és nehezen megy el tőle, szaggatván őt.


✍️ Lukács 8:27 És mikor ő kiment a földre, jöve elébe a városból egy ember, kiben ördögök voltak sok időtől fogva, sem ruhába nem öltözött, sem házban nem lakott, hanem a sírboltokban. 28 És mikor meglátta Jézust, felkiálta és lábai elé esék néki, és fenszóval monda: Mi közöm van nékem te veled, Jézus, felséges Istennek Fia? kérlek téged, ne gyötörj engem. 29 Mert azt parancsolá annak a tisztátalan léleknek, hogy menjen ki az emberből. Mert gyakran elragadá őt: annakokáért láncokkal és békókkal megkötözve őrizteték; de a kötelékeket elszaggatván, az ördögtől a pusztákba hajtaték. 30 Megkérdé pedig őt Jézus, mondván: Mi a neved? És ő monda: Légió; mert sok ördög ment vala bele.

2019. nov. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekesek az idézetek, különösen az első mert még meg is illetődik az ember annyira stimmel!
2019. nov. 23. 18:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Pl ezt, ő hivatalos exorcista. A videóhoz van magyar felirat is a beállításokban:


[link]



(Amúgy a 2. videóvan fizetett színészek vannak..)

2019. nov. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A második.
2019. nov. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. De a másodiknál megijednék és kihívnám a mentőket. A kutyánknak is epilepsziája volt, nem élném át újra.
2019. nov. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én csak arra tudok válaszolni,hogy a 2. videóban egy csokor pszichopata embert látok. Viszont ha hinnék a démonokban és elfogadnám,hogy nagyon intelligensek,akkor nem gondolnám,hogy mindig a legegyértelműbbnek tűnő helyzetekben van a démon. Legalábbis ha én démon lennék,szuperintelligens természetfeletti lény,akkor én a háttérben maradnék,nem tombolnék és őrjöngenék,hanem előadnám magam úgy,hogy vonzzam az embereket,nem pedig elüldözzem,ami ugye ellentétes a célommal.

Ezzel most nem azt mondtam,hogy a jóga rossz,én is jógáztam,csak arra akartam rávilágítani,hogy egy nálunk állítólag okosabb lényt nem biztos,hogy ilyen egyértelműen fel tudnánk ismerni,sokkal inkább rejtőznének szép és jó dolgok mögé. Az utolsó videóban,mint említettem már egy csomó zavarodott,vagy épp jó színész látható,semmi több.

2019. nov. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!