Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi szerint a szenthá...

Jehova tanúi szerint a szentháromság tanát valló keresztények egyistenhívők?

Figyelt kérdés

2019. dec. 17. 13:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
10.A Szentháromság,"pontos ismeret"?
2020. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Vidiripi


Nem értem hogy mit akarsz kérdezni! 11-es

2020. aug. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"Jehova tanúi szerint a szentháromság tanát valló keresztények egyistenhívők"


Nem. Jehova tanúi szerint, bár mi milliószor elmondtuk már, a keresztények nem egyistenhívők, hanem szerintük három istent imádunk. A miértet nem tudom, de nagyon elmebetegen ragaszkodnak ehhez a hazugsághoz.

2020. aug. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

A Szentháromság azt tanítja:

Atya Isten,Fiú Isten,Szentlèlek Isten.Ez három,se több se kevesebb,maga a háromság tanának a nevèben is hármas szám van.

Azt,hogy kèrded hány istent imádnak ès mondják egyet,de erre mondjak,Atya,Fiú,Szentlèlek is isten.

Ez egy olcsó magyarázat amit èn elsőosztályos koromban mar èrtettem,hogy csalás,ès ezt akkor be is vettèk amikor az analfabetizmus 100% volt,ès a pap mindegy mit mondott az szent volt.Most mar mindenki olvas ès nem egy embernek hisznek,hanem Isten szavaznak.

Ha a Biblia írja a Szentháromságot azt hiszik ha nem írja nem hiszik.Ilyen egyszerű.

2020. aug. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"Ez három,se több se kevesebb,maga a háromság tanának a nevèben is hármas szám van."

Elég fogyatékos magyarázat.


"analfabetizmus 100% volt"

Nálad még mindig közel 100%, mert se az írás, se az értelmezés nem megy. :D

2020. aug. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
26%

Mi Katolikusok,Ortodoxok stb.

három Istent imádunk.

2020. aug. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod edgár, hogy bárki itt kiközösített? Már pusztán az is sértő másokra nézve, hogy azzal gyanúsítod meg, valaha is tagja volt annak a szektának. Ha meg valaki onnan kilép, akkor nem hitehagyott lesz, csak kijózanodott, mert rájött a sok hamisságra és lehet végre meglelte Istent.
2020. aug. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Nem!

2020. aug. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

17.Ki már az/az edgar?Ha bár nem tudom minek a neve,mert nem főnèv,lehet növèny vagy bármi,mert kisbetűvel van írva.


Te kinek vagy az ügyvèdje,mert sovány a vèdelme?

2020. aug. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Vidiripi


Szia Edgár! Én is rádismertem.

2020. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!