Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha egy baptista gyülekezet...

Ha egy baptista gyülekezet kizár valakit, majd bocsánatot kért, újra tag lesz, de újra kizárjak, lehet e újra tag, másodjára is?

Figyelt kérdés

2019. dec. 30. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jézust megkérdezték, hogy hányszor kell megbocsájtani, Ő azt mondta, hogy hetvenszer hétszer. Tehát Isten a bűnbánó és bűnt elhagyni kívánó embernek mindig megbocsájt, gondolom egy Krisztust követő felekezet is így lesz vele.
2019. dec. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért lettél kizárva?
2019. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem a harmadszor jött ki...
2019. dec. 31. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Sajnos mind a kétszer azért, mert nem jártam gyülekezetbe... Nagyon szégyellem magam e miatt, de hiszem hogy Isten megbocsajtott és rendeztem ügyemet Vele.

De úgy gondolom hogy ezért sokan csalódtak bennem, és lehet hogy csak legyintenek rám nézve..

De így sem jó, "kizarva" lenni...

Az ember sokszor nem is gondolja mennyi negatív dolog érheti hitetlensege miatt

2019. dec. 31. 11:59
 5/11 anonim ***** válasza:

"Nagyon szégyellem magam e miatt, de hiszem hogy Isten megbocsajtott és rendeztem ügyemet Vele."

Most Istent hanyagoltad, vagy a gyülekezetet? Ha a gyülekezetet, akkor szerintem nem elég Istennel rendezned ezt. Mondjuk fogalmam sincs hogy működik a baptistáknál, csak azt tudom, hogy az őskeresztényeknél miként működött a dolog.

2019. dec. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves érdeklődő, amiatt nem jártam gyülekezetbe mert elfordultam Istentől..

Sajnos egyik követi a másikat...

2019. dec. 31. 13:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Én még sosem hallottam olyat, hogy egy baptista gyülekezet csak azért kizár valakit, mert nem jár.
2019. dec. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Pedig ez benne van a szabályzatban...
2019. dec. 31. 16:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Milyen szabályzatban? :)
2019. dec. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Gyülekezeti...
2019. dec. 31. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!