Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívőkhöz: írj egy szabadidős...

Hívőkhöz: írj egy szabadidős tevékenységet, amit rendszeresen végzel, és: Mi a jó benne számodra?

Figyelt kérdés

A tevékenységet minél jobban írd körbe, pl. az olvasás elég általános, de az, hogy milyen témában vagy miről szól, vagy mi a könyvek címe, többet mond.

Köszönöm.



2020. febr. 3. 08:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
olvasás
2020. febr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kórus éneklés. Élvezem a zenét és jó a társaság.
2020. febr. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Kései Sirató ***** válasza:
Pál Ferenc könyveit olvasom. Rendkívül jó minden könyve. Ma reggel 4-5 között olvastam.
2020. febr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Fúvószenekarban és szimfonikus zenekarban ütőzöm gimis korom óta. Próbákra járok, koncertekre készülünk.

Jó érzés másokkal együtt zenélni, pláne, ha épp sokan vagyunk. Hihetetlen erő árad egy nagyobb zenekarból. Jó részese lenni komolyabb, minőségibb daraboknak, amik sok gyakorlást igényelnek, de élmény játszani, ha jól megszólal.

2020. febr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 KZitus ***** válasza:
100%

Szia

Bólingozni és kosarazni járok szombaton, vagy vasárnap a gyülekezetemmel (15-25-en is összejövünk).

Mi a jó benne? A sok sok kellemes élmény :-)

2020. febr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam bulizni menni, Akváriumba pl. 3 havonta Depeche Mode klubba. Fiatalkorom óta szeretem őket és hívő létemre ellátogatok ilyen világi bulikba is. Annyit teszek, hogy a bulis estéken, indulás előtt imádkozom, hogy a Jó Isten áldja meg az estémet, ne legyen gond és érezzem jól magam. Így is szokott lenni. De ezt megteszem általában minden program előtt. Heti 3x edzésre is járok. Crossfit-re. Állóképesség növelés és egészségmegóvás miatt. Na persze azért, hogy 48 évesen ne legyek az az "aputestü" férfi. Szoktam ennyi idősen PS4-ezni is. Kikapcsol, eltereli a mindennapi gondokról a gondolataimat egy jó csapatós lövöldözés.
2020. febr. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Felismerhetetlen feldolgozásokat készítek zeneszámokból, és az a jó benne, hogy sokkal jobban tetszik mint az eredeti. Ezzel ugyan teljesen egyedül vagyok, de én közben jól érzem magam.

Sci-fiket nézek, olvasok, ezekről beszélgetek hozzászólásoknál. A jövő, a technológia, az ember, külön-külön is, és ezek kapcsolata is érdekel.

Séta közben zenét hallgatok, zenét hallgatni már csakis úgy tudok, ha közben úton vagyok. Ezzel töltődök.

Néha ültetek valamit, néha túléli, az jó, szoktam nézni ahogy növekszik, bogyózik, virágzik. Az eléggé tetszik.

2020. febr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Meheszkedem valamint edzek es olvasok sokat.

Telekomunikacio , meheszet , biblia, ifjusagi regenyek.

Valamint ifjusagi es fantasztikus es dokumentum filmeket is nezek.

2020. febr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A vallásokat tanulmányozom, összehasonlítom, könyvek és az internet segítségével. Online fórumokon konzultálok a vitás tényekről, hogy általánosságban melyik az elfogadhatóbb álláspont.
2020. febr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Pupusz ***** válasza:
Bibliai igéket zenésítek meg a házi stúdiómban, most épp a Zsoltárokat kezdtem el megzenésíteni. Továbbá érdekelnek a történelmi összefüggések, keresem bennük Isten akaratát, munkáját. Dokumentumfilmek, könyvek, internet révén.
2020. febr. 4. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!