Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy tudhatnám meg, hogy mi...

Girlll3 kérdése:

Hogy tudhatnám meg, hogy mi az Isten akarata az életemmel?

Figyelt kérdés
Hiába jártam templomba és hiszek Istenben, egyszerűen nem tudom mi lehet a szándéka Velem. Szeretnék Istentől egy ajándékot, amivel biztosan tudom, hogy Velem van és amivel másokat tudok szolgálni is, de nem adta még meg. Az életem nem halad és történt egy furcsa dolog is. Évekig szerelmes voltam valakibe, de visszautasított. Annyira haragudtam Rá, hogy azt akartam, hogy tudja milyen érzés ez. Most kisemmizték őt, anyagilag és érzelmileg is. Ezt nekem mesélte el. És nem is esik jól igazából. Azt hittem, hogy örülnék a fájdalmának, de nem. Jó, volt bennem egy adag rosszindulat, de alapvetően meg fáj, hogy ez történt vele. Ez miért van?

2020. febr. 8. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Istennek nem te vagy a középpont, hogy a te kívánságaidat teljesítgesse. Még hogy szeretnél ajándékot tőle. Megáll az eszem, komolyan.
2020. febr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Isten akarata az, hogy azt csináld, amit épp csinálsz. Se több, se kevesebb.
2020. febr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kérni kell és adatik. Most mit háborogsz? Sóvárogni kell a lelki ajándékokért vagy nem adatik meg. Nem anyagi ajándékokra gondoltam. Te keresztény vagy, egyáltalán?
2020. febr. 8. 22:21
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ó, hogy is lehetnék keresztény, ha nem a te elveid szerint gondolkodom?
2020. febr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jó, akkor az vagy!
2020. febr. 8. 22:29
 6/12 A kérdező kommentje:
XD
2020. febr. 8. 22:56
 7/12 anonim válasza:
24%

Isten veled van, figyel téged, szeret téged! Nem fogod konkrétan megtudni, hogy mi az ő akarata. De ha figyelsz, és a szíved mindig mindenkor teljesen nyitva van isten felé, akkor érezni fogod ahogy terel.

Amit adsz, azt kapod vissza. Törekedj mindig a jóra! Isten veled van, próbák elé tesz. :)

2020. febr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

Vidiripi


Talán pont azért nem teljesült be a szerelmed mert Isten valaki mást szán melléd olyat aki sokkal jobban illik hozzád. De még nem állsz készen hogy találkozz vele.

Hiszen a szívedet más foglalja el.

De egy dolgot el kell döntened azt hogy a párkeresésre koncentrálsz vagy pedig Istenre!

2020. febr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tessék: Uradat Istenedet imádd és csak neki szolgálj!


Ha az a kérdés, hogy mivel szolgálhatod, akkor csak azt tudom mondani, hogy most is azt teszed, ugyanis képtelenség ellentmondani egy mindenhatónak, még ha azt is hiszed, hogy szabad akaratod van :)

2020. febr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igaz köresztyínek vagyunk mink mindnyájan!
2020. febr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!