Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek az emberek csak...

Girlll3 kérdése:

Szerintetek az emberek csak belemenekülnek a hitbe vagy van alapja az Istenhitnek?

Figyelt kérdés

2020. márc. 10. 17:35
1 2
 11/14 Attila_the_hun ***** válasza:

"Isten létezését nem lehet bizonyítani és cáfolni sem, tehát 50% az esélye, hogy létezik."


Ez téves következtetés. Mert ha helyes lenne, akkor bárki állíthat bármit bizonyíték nélkül és mégis 50%-ban igaza lenne.


Jártam a Marson és találkoztam a marslakókkal. 50%-ban igazat mondok? :)

2020. márc. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha te a marson jártál, van lehetőség a bizonyítására, vagy cáfolására. Még ha nincs is rá az égvilágon semmilyen bizonyíték, akkor is lehetne lehetőség a bizonyítására. Isten létezésének bizonyítására/cáfolatára talán semmilyen lehetőség nincs.
2020. márc. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
*Egyébként, ha a beszámolólon kívül semmilyen információm nincs arra vonatkozóan, higy jártál-e a Marson, akkor van rá lehetőség, hogy igazat mondassz.
2020. márc. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én pl. prófétának születtem, csak ezért élek.
2020. márc. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!