Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívők. Biblia mit mond a...

Hívők. Biblia mit mond a torrentről? Aki letölt ingyen szórakozásra filmet, sorozatot az a pokolba kerül, mert ez is lopás? Utoljára ha jól emlékszem alsóban loptam élőben.

Figyelt kérdés

2020. ápr. 25. 11:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, a filmletöltés nem bűn polgári értelemben, így talán vallásilag sem az. De ha biztosara akarsz menni, előfizetsz valamelyik filmszolgáltatónál.
2020. ápr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
A torrentezés legális, ha szabadon letölthető tartalmak letöltésére használod. Letölteni filmeket, játékokat stb. amiért amúgy fizetni kéne illegális és lopás.
2020. ápr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Azt se mondja, hogy ne használja parti drogokat. Tehát én eszem mint a cukrot. Sőt az sincs benne, hogy tilos a 8kerben prostit felvenni és a platón döngetni.
2020. ápr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Azt ugye vágod, hogy a Bibliát részben kétezer évvel ezelőtt írták, a torrent meg úgy az elmúlt 15 évben használatos?
2020. ápr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

A Biblia... A torrentről?


Mekkora egy marha kérdés ez...

2020. ápr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Akkor nem kell agódnom? :D

És mi van az óvodiai lopással?

Megtetszett egy játék, és hazahoztam.

2020. ápr. 25. 13:30
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Egyertlemüen lopásnak számít (beleertve az feltort Windows használata). Tehat a biblia szerint nem kéne csinálnia annak aki Krisztust akarja követni.
2020. ápr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 KZitus ***** válasza:
87%

Szia

Nem ír a torrentről, de mégis ír a vele kapcsolatos használatról: „Aki lop, többé ne lopjon, hanem inkább dolgozzon keményen” Efézus 4:28.

2020. ápr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem amikor a bibliát írták, akkor még nem volt torrent.

Egyébként én ha igazán szeretek valamit, akkor megveszem, nem (csak) ingyen töltöm le. Számomra jó érzés támogatni olyan szerzőket, alkotókat, akiknek a műve sokat jelent nekem.

2020. ápr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsó! És mivan ha pont arra nincsen pénzed ami tetszik? Sőt ha olyan helyen élsz ahol korlátozott neted van?
2020. ápr. 25. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!