Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy kaphatja meg valaki?

Hogy kaphatja meg valaki?

Figyelt kérdés
Mi lehet az az ok, hogy valaki megkapja a stigmákat? Illetve milyen érzés őket hordozni, ha megkapta valaki? Ez a téma nagyon érdekel.

2020. jún. 9. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
10%

Saját magának kifúrja kezét, hogy felkeltse a figyelmet. Azt hiszi, hogy mártír lesz, ha hazugsággal térít meg másokat.

Az igazi stigma maximum, ha önkéntes munkán megsérülsz. De nem a seb a szent, hanem a lélek.

2020. jún. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Létezik olyan stigma is - ritkán - amelyik nem így készül, hanem tényleg magától keletkezik.

Ilyenkor az agyad kerül olyan állapotba, hogy előállítja ezt az elváltozást.

Elég súlyos tünet, mindenképpen orvosi segítség kell ilyenkor.

2020. jún. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Vannak szentek, akik megkapták ezeket - nézz utána googlen, vagy ha írsz privátba, akkor én is elmondom, amit tudok vagy hallottam.

De sztem ne itt akarj róla információt gyűjteni, az embereknek leggyakrabban foggggalmuk sincs, mi ez.

2020. jún. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Mi az oka, ha Isten bármilyen csodával beavatkozik a természetbe, akár az adott emberen keresztül? Nem tudjuk, vagyis nem tudjuk minden esetben. Szerintem legtöbbször a csodák a hit erősödéséért történnek, legyen szó akár az adott ember hitéről, akár egy nagyobb közösségről.
2020. jún. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Ha érdekel a téma nézd meg a Stigmata című filmet. Egész jól sikerült.
2020. jún. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Fáj, mert részesül Krisztus szenvedésében. De ez nyilván nem személyes tapasztalat, nagyon kevés a stigmatizált - már úgy értem, akinél ez hitelesnek tekinthető. Egyébként lehet látható és láthatatlan is a stigma. Nem mindenkinél volt ennek külső nyoma. Én úgy gondolom, hogy a stigma semmiképp nem valami "kitüntetés" vagy az embereknek szóló látványosság, hanem a Jézussal való rendkívül mély kapcsolat egyik jele.
2020. jún. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!