Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A mennyben leszünk majd,olyan...

A mennyben leszünk majd,olyan okosak és olyan dolgokra képesek,mint az angyalok?

Figyelt kérdés

2020. jún. 9. 10:26
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Igen és az angyalok fölött állunk majd
Nem és az angyalok csicskái leszünk :(
Ateista,vagyok és csak trollkodni jöttem
22 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Minden bizonnyal.
2020. jún. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

A szent irás nem tanitja, vagy mondja, hogy minden ember angyalként fog élni, vagy okosabb lesz más angyaloknál, a halála után.

Az első "feltámadásban" azok részesülnek, akik Krisztus királyai, papjaiként fognak az ezer év alatt szolgálni, és vezetést nyújtani a Földön élők felett.

A második feltámadás, a Földön fog végbe menni,Krisztus ezeréves uralma alatt, visszakapva emberi mivoltjukat azok, akik meghaltak. Ők nem voltak, és nem is lesznek "angyalok", vagy egyenlő életformák, az angyalokkal. Ellenben számtalan információ, Isten szavában téves következtetésekre juttaja azokat, akik Isten Földre vonatkozó szándékát, kitörlik, vagy elvetik.

2020. jún. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Az angyalok nem okosak. Mutass egyet, aki le tudja vezetni az általános relativitáselméletet.
2020. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem azért, de ateista ként csak trollkodhat valaki?

Azért mert valaki nem hisz, még nem biztos, hogy büdös bunkó is.

Én atesita vagyok,de elfogadni mások vallását amíg engem nem piszkálnak vele...

Ezen a hívőknek is elkéne gondolkodnia.

2020. jún. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

"Az angyalok nem okosak. Mutass egyet, aki le tudja vezetni az általános relativitáselméletet."


Az ember hajlamost azt hinni,hogy mivel ő elindult egy úton és folyamatosan fejlődik,ezért most mindenki mást túlszárnyalt. Én valahogy úgy tudom elképzelni,hogy ha léteznek természetfeletti lények,azok sokkal okosabbak nálunk. Hidd el,le tudnák vezetni neked,sőt,olyasmit is,amiről te még csak nem is hallottál soha.

Az ember büszke rá,hogy feltalálta pl az autót,amivel gyorsabban helyet tud változtatni. Azt hiszi,hogy ha létezik Menny,ott biztosan szekérrel közlekednek. Egy természetfeletti lény meg nagyot röhög ezen és egy szempillantás alatt teleportál oda,ahova csak kedve szottyan. Szerintem ne képzeljünk túl sokat magunkról.

2020. jún. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

#5


Miből merítették a természetfeletti lények - ha léteznek egyaltalán - a bölcsességüket?

2020. jún. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Szia,

Jézus ígérete szerint igen: "Mert a feltámadáskor nem házasodnak, férjhez sem mennek, hanem olyanok lesznek, mint az angyalok a mennyben." (Mt. 22:30)


Üdv. Péter

2020. jún. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
Mennybemenetel volt Jézus földi életének utolsó napja, és akkor is felbukkantak ezek a különös mennyei lények, akiket angyaloknak nevez a Szentírás. Azok, akik a Szentírás világát jobban ismerik, azt mondják, hogy az angyalok anyagtalan lelkek, akiket a tisztaság jellemez.
2020. jún. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!