Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Azt mondja Isten veletek...

Azt mondja Isten veletek vagyok a világ végezetéig. De miért éri meg neki, miért foglalkozna olyan, eleve bukott lénnyel, amelyik önző,cinikus, haszonleső, és akinek semmi sem szent?

Figyelt kérdés
Az ördög nagyobb hasunot húzna az ilyen teremtésből.
2020. jún. 10. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudhatod: lehet, hogy az ördög mondja ezt.
2020. jún. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 KZitus ***** válasza:
43%

Szia

Ha a Máté 28:20 versére gondolsz, akkor kérlek olvasd el a 17 és 18 verset is, máris látod kinek mondta ezt. Azok tapasztalják is még a napjainkban is ezt. Ha nem lenne azokkal, akiknek ígérte, akkor már régen leállt volna az a munka, amellyel megbízta őket. De éppen az Általa támogatott munka tempója, intenzitása mutatja, mennyire betartotta a mintegy 2 ezer éve tett ígéretét.

2020. jún. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 uyscuti ***** válasza:
22%

Azt , hogy ,,veletek vagyok a világ végezetéig " Jézus mondta a tanítványainak , barátainak. Arra utalt , hogy támogatni fogja őket abban , hogy elvigyék másoknak a megmentés jó hírét.

Amúgy örülhetünk , hogy sem Isten , sem Jézus nem mondott le az emberekről , annak ellenére , hogy bűnösök.

Sőt , az Ezékiel 33:11-ben ezt olvastam Istenről : ,,..nem gyönyörködöm a hitetlen halálában , hanem hogy a hitetlen megtérjen útjáról és éljen."

2020. jún. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezeket a szavakat valójában Jézus mondja a tanítványainak, és mindenkinek aki követi őt abban a munkában amit ő is végzett itt a földön. Vagyis, hogy megismertette az emberekkel az Atyát. Aki végzi ezt a munkát, az tapasztalja ennek az ígéretnek a beteljesedését.
2020. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!