Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Imádkoztok értem?

Imádkoztok értem?

Figyelt kérdés
Hátha megkegyelmez nekem Isten.

2020. jún. 10. 12:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Már feltéve ha létezik Isten
2020. jún. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ja
2020. jún. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
60%
Inkáb számolj el Te magad a lelkiismereteddel, és ha ártottál valakinek, azt próbáld jóvátenni. Nem ismeretlen emberek imája fogja megoldani a problémádat.
2020. jún. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Úgy kérjünk részedre megbocsátást, hogy azt sem tudjuk, milyen főbenjáró bűnt követtél el?

Ha ezt tennénk, bűnrészessé válnánk, hiszen "Majd megbocsát" felkiáltással nem helytelenítenénk tettedet!

2020. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Annyit követtem el,hogy meg se tudom számolni őket és azt sem tudom mik voltak.Volt paráznaság,istenkáromlás,csúfolódás,lustaság,falánkság stb.Elég lesz annyit,hogy felmagasztaltam magam vagy simán álszentség vagy képmutatás,úgyis mindent magába foglal ez a három.
2020. jún. 10. 14:13
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Isten szavában olvashatjuk, hogy az nem baj, ha egymásért is imádkozunk.

Jézus azt mondta Péternek, miután elmondta, hogy megfogja tagadni háromszor, Hogy könyörgött Péterért is.

(Lukács 22:31, 32) . . .Sátán kérte, hogy hadd rostáljon meg titeket, mint a búzát. 32 De én könyörögtem érted, hogy ne fogyjon el a hited; és ha majd megbánod, amit tettél, erősítsd a testvéreidet.”


Azonban az Isten előtt való öszinte megbánás, és visszafordulás, visszatérés, vagy ahogy sokan használják, "megtérés", ahogy Péter is tette, a Te feladatod.

Keress egy olyan nyugodt pillanatot, amikor semmilyen zavaró tényező nincs. Mond el Istennek a tetteidet, és azt hogy mélységesen sajnálod, bánod a tetteidet. Szertnéd jóvá tenni, elhagyni S a helyes módon folytatni az életedet.

Nagyon fontos, hogy ezt akár többször is elmondhatod, Isten úgy is látja, hogy őszinték-e a szavaid, vágyaid, becsapni nem tudod.

S utána folytasd az életedet, de már úgy, hogy többé nem teszed meg azokat a helytelenségeidet.

2020. jún. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Az nem sokat ér, ha mi imádkozunk érted teljesen ismeretlenül, hiszen a közted és Isten között lévő viszony egyedül általad tehető rendbe. Ennek megvan a maga módja.
2020. jún. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3%
Elembeteg-e vagy?
2020. jún. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. jún. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9%

Azta,mennyi képmutató van itt. Szerintetek,ha valaki eltávolodott Istentől,majd imádkozni fog? Nekem is mondták,hogy imádkozzak én,hát nevetséges..imádkozzak egy lényhez,akinek nem is vagyok biztos a létezésében.

Ez olyan,mintha egy béna ember kiesne a tolószékéből,ti meg azt mondjátok,hogy"hát,ha felsegítünk,azzal nem oldódik meg a problémád,szóval kelj fel magad".

2020. jún. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!