Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen érzés, ha betölt a...

1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Egy hitgyülis tele beszélte a fejed?
2020. jún. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%

nem tudom, de ijesztő, hogy felnőtt embereknek ennyi eszük van csak

és még ők ítélkeznek mások felett

2020. jún. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

Jó érzés, de sok olyan esetet láttam, ahol a démoni lények leutánozzák ezt és elég csúnya mozgásokat végezve, csak hogy az emberek rosszat gondoljanak az Úrról.

Bennem van Szentlélek és valahogy meg tudom külömböztetni. Csak az elsőt néztem meg, de szinte biztos, hogy nem ő. Látszik a mozgásán, hogy boldogtalan, nem meghatottságból, megbánásból való bűnbánat//sírás. Nincs benne tisztaság, valahogy mocskos. Gügyögése rendezetlen.

2020. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Olyan mi.tha az eufória lenne az általános, amin belül egy új szintű eufória van.

Kapcsolódás a valóságra, végtelen kellemesség érzés.

2020. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%

Mindet megnéztem. Egyedül a negyedik videó az, ami hasonlít az igazi szent szellemes kapcsolódásra.

Én mikor először éreztem, eltűnt a hideg-meleg érzésem, és forróságot éreztem, miközben görcsbe rándulva hullám mozgást végzett a testem magától. Leírhatatlan eufória öntött el. Csak annyit tudtam ismételgetni egyszerre erőteljesen, és suttogva, lihegve, hogy "én vagyok minden“, "végtelen vagyok", "örökk vagyok". Ismétlem egyedül a negyedik videóban él át hasonlót csak sokkal kisebbet és hiányosabbat az a bölcs kislány.

2020. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az első két videóba néztem bele, de nem hasonlít hozzá.


Az üdvözülés lehetősége mindenkinek adott. Van akiket Isten külön kiválaszt, hogy az igazságát megossza az emberekkel.( Helyenkénti gyümölcstermés, hogy hány embert ment meg az adott illető.)

2020. jún. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Inkább szeretet és békesség tölt el nem rángatózás.
2020. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%

Sem a Szent Lélek vétele sem a nyelveken szólás nem feltétele az üdvösségnek. Viszont Pál apostol és a többi apostol is nagyon ajánlja mind a kettőt a Bibliában, ezekre nagy hangsúlyt fektettek, hogy aki már bemerítkezett vízben (régiesen mondva megkeresztelkedett) azok vegyék a Szent Lélek (eredetiben Szent Szellem) ajándékát, és szóljanak nyelveken.


Nagyszerű érzés, nem érdemes kihagyni az életedből.

Meg kell jegyezni, hogy nagyon sok helyen azt tanítják, hogy a Szent Lélek vétele ma már nem lehetséges, nyilvánvalóan ilyen tanításokat hallgatva nehezebb vagy nem lehetséges a Szent Lélek vétele.


Jézus ma is tűzzel és Szent Lélekkel keresztel, Isten országa pedig igazság, békesség és kibeszélhetetlen öröm!! Nem komor mogorvaság, az más.

2020. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%

23:04 Arról, hogy a Szentlélekkel való betöltekezés nem feltétele az üdvösségnek, annyit írnék, hogy hibás elgondolás, hiszen az ő segítségével kell egy egyénnek átformálnia az életét, hogy kész legyen a mennyre. Persze a nyelveken szólás nem az.

János 3:3Jézus így válaszolt: „Bizony, bizony, mondom néked: ha valaki nem születik újonnan, nem láthatja meg az Isten országát.”

Ő a vezető akire hallgatva Istennek tetsző életet tudsz élni.

Én sem gügyögtem, mikor betöltekeztem vele, semmilyen mozgást nem végeztem csak meleg, kellemes forróságot éreztem szeretettel telve.

2020. jún. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

Bocsánat, rossz igeverset másoltam be. Tehát..

János 3:5Jézus így felelt: „Bizony, bizony, mondom néked, ha valaki nem születik víztől és Lélektől, nem mehet be az Isten országába.

2020. jún. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!