Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Valaki meg tudná adni Jézus...

Valaki meg tudná adni Jézus Krisztus telefonszámát ? Azt hallottam, jófej az öreg, meg hogy csodákat tett. Annyi bort ad nekem, amennyit csak kérek. Hallottam van egy jó hotele, amit Mennyország Hotelnek hívnak és szeretnék bejelentkezni hozzá.

Figyelt kérdés
Hallottam Sátán nagy riválisa, és folyton ölik egymást Jézussal. Azt is hallottam, Jézus segít megtanítani vízen járni engem- ha ezt tudom, nem veszek annyi úszásórát, a francba... !!! Ja meg annyit tudok hogy kereszt volt a jele az óvodában, és van egy full jó kocsija, I.N.R.I rendszámmal. Valaki közben tudna járni az én érdekemben ?

2020. jún. 23. 23:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim válasza:
39%
Inkább menjél feküdj le...
2020. jún. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 A kérdező kommentje:
De érzem Jézus Krisztus hívását :D :D És én szeretnék a haverja lenni és elhívnám őt egy sörre, beszélgetnénk a csajokról, pókereznénk, és ha legyőzöm őt, jutalmul Örök Életet, örök fiatalságot és soha el nem múló szépséget adna !!
2020. jún. 23. 23:54
 3/69 A kérdező kommentje:
Tuti, ha találkoznék vele, a legnagyobb spanok, cimborák lennénk. :))
2020. jún. 23. 23:56
 4/69 anonim ***** válasza:
71%
Uhm, hát talán a sátán meg tudja adni, full 6-os, de szerintem ne kérd, kicsit fura csávó. Régimódi.
2020. jún. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem összekevered a dzsinekkel meg a három kívánsággal... azért ha összejön valami (bárkivel) szólhatnál pár szót a jó idő érdekében... Értem én, hogy kell az eső, de nem tudok úszni...
2020. jún. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 A kérdező kommentje:
Múltkor összefutottam Sátánnal, régi ismerősöm, megkérdeztem tőle Jézus telószámát, de nem mondta el, helyette egy almát nyomott a mancsomba.. Azt mondta, egy harapás, felnyílik a szemem és a fülem, és megtudom mi a telefonszáma.
2020. jún. 24. 00:03
 7/69 anonim ***** válasza:
100%
A Jézus és a haverok talkshownak nézz utána, biztos van valami elérhetőségük, Stan és Cartman már többször is betelefonált!
2020. jún. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
Adj nekem is
2020. jún. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 A kérdező kommentje:
Megettem az almát, amit Sátán adott, és megtudtam a nyerő lottószámokat, 5-ös találatom lett. Kell ennél több ??
2020. jún. 24. 00:08
 10/69 A kérdező kommentje:

Állítólag Jézusnak van egy 12 fős gangje, akikkel mindig együtt jár kocsmázni, sörözni, Jézus nagy forma, mindig sikerül lehetetlenebbnél lehetetlenebb történeteket előadnia. Van egy Júdás nevű pali, aki mindig meghívatja magát italra, meg lehúzza őt pénzügyileg. Péter pedig annyira szégyelli őt, hogy megtagadja. Jó nagy jampi ez a Jézus.


Ja nem is, Jézus ő borpárti, még a vizet is borrá változtatja. Van otthon egy borszökőkútja.

2020. jún. 24. 00:14
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!