Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha majd meghaltok és találkozt...

Ha majd meghaltok és találkoztok Istennel kérdőre vonjátok majd és megkérdezitek tőle hogy miért adta rátok azt a sok bajt szenvedést?

Figyelt kérdés

Ha majd meghalsz és találkozol Istennel akkor testi kényszerrel esetleg tettlegességel rátámadol majd Istenre?


Vagy megkérdezed tőle hogy miért adott rád olyan sok bajt szomorúságot halál esetet és gondokat bajokat egészségügyi gondokat anyagi gondokat stb?



Vagy ha rád nem adott gondokat akkor más embere miért adott és hogy miért a jó embertől veszi el a földi életet?



2020. jún. 23. 23:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%

Hát, nehéz lenne rátámadni, azt nem tenném.

Mindenképp megkérdezem majd.

2020. jún. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%

Ezeket nem, de azt igen, hogy miért enged ilyen hülye kérdéseket feltenni.

Szerinted a csúnya, rossz emberek azok itt szaladgálnak évezredek óta míg csak a jók halnak meg? Vagy mi? Hogy képzeled te ezt el?

2020. jún. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Megetetjük vele a maradék almát. Jézust meg leakasztjuk a keresztről...
2020. jún. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem, mert én nem a rossz dolgokon rinyálok, hanem a jó dolgokért adok hálát.
2020. jún. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

#3

1, jövök segítek

2, Már válaszoltam egy kérdésedre

2020. jún. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%

Nem.

Istennek nincs semmi köze ezekhez. a Bajt pedig az ellenség okozza, és a törtető embertársaid, akik tesznek arra, hogy neked Rossz vagy sem.

2020. jún. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a kérdés!!!


A számvetés, az életfilm lepergése nem azért van, hogy a vétkeinket, jó dolgainkat számba vegye. Hanem hogy megértsük az élet lényegét, értelmét, hogy választ kapjunk "miért adta ránk azt a sok bajt szenvedést". Hogy tudatosságra tanítson, hogy megfontoltan alakítsuk a következő életünk, célunk. Ott lesz a szeretet, elfogadás, mindent tudás, vagyis a szerető Isten, a mi atyánk.

Köszönet, hogy rávilágítottál a lényegre!

2020. jún. 24. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
22%
Vegyétek észre az egész világ azért van, hogy tudatosságra neveljen bennünket. Ezért van a sorsunk, a karmánk, a betegségek, a szenvedés és a halálunk után a számvetés. Minden azért van, hogy öntudatra ébredjünk, megvilágosodjunk, egyé váljunk Istennel, a mindenséggel. Hogy meg tudjuk teremteni a saját mennyországunk.
2020. jún. 24. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem, a fenti kérdésekre már tudom a választ, kedves Kérdező. Hogy-hogy neked meg kell várnod a halálodat, hogy ilyen alapvető információkat megkapj? Pedig hozzáférhető információ.
2020. jún. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%

Nem lesz szükség kérdésre vagy kérdőre vonásra, mert akkor már ezeknek az okát meg fogjuk érteni.

"Most ugyanis tükör által, homályosan látunk, akkor pedig majd színről színre. Most töredékes az ismeretem, akkor pedig úgy fogok ismerni, mint ahogy én is ismert vagyok." (1Kor 13,12)

2020. jún. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!