Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények,hisztek a szellem...

Keresztények,hisztek a szellemekben?

Figyelt kérdés

Szellem alatt a valaha élt,mára elhunyt emberek lelkét értem.Ha nem akkor mit gondoltok 1,a paranormális jelenségek valósak de nem szellemek okozzák,2, valósak és szellemek állnak mögötte vagy 3,kitaláció az egész?

Komolyan kíváncsi vagyok.


2020. jún. 24. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetségesnek tartom, hogy vannak szellemek, ugyan akkor biztos vagyok benne, hogy ha valaki nekem mesélné, hogy paranormális jelenségben volt része azt gondolnám kitaláció.
2020. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen módon nem hiszek a szellemekben, ezotériának tartom.
2020. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezotériának tartom.
2020. jún. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

A Második feltevés a helyes. Ezek a szellemek Isten legfőbb ellensége,Sátán és a démonai szerzeménye.

Gondolj bele, hogy képesek voltak fizikai testet ölteni, hogy ide jöjjenek, és az emberek lányaival éljenek olyan életet ami nem megengedett az angyaloknak. Bár korlátozva vannak, de bizony sokmindent megtesznek, hogy az embereket félrevezessék, hogy nevegyék észre a valóságot.

2020. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Kíváncsi voltam köztük lesz-e amit én gondolok.A Négyes válasz az ami legközelebb áll a saját gondolataimhoz,kis eltéréssel.A jelenségek egy részét!(a másik része kamu) igaznak gondolom,de nem szellemi eredetűnek.A szellemekben nem hiszek.Sokkal inkább gonosz erők munkálkodásának vélem.Tudom hogy sokaknak ez hogyan hangzik,de azt is hogy éppen abban rejlik az ereje hogy elhiteti,nem létezik.
2020. jún. 24. 22:12
 6/6 Annapanna2 válasza:

En nem hiszek bennük.

Így sokkal nyugostabb az életem.

(Pl.:Este nem szorongok, hogy mikor öl meg egy árnyék...stb.

2020. júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!