Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek az infobubbl...

Mi a véleményetek az infobubble nevű csatornáról?

Figyelt kérdés
Sok dolgot mond ami igaz.
2020. júl. 11. 11:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én is hiszek Istenben, tisztelem azért mert ő egy olyan életet akar élni, ami túlmegy saját magán és Istenre koncentrál.


Viszont az összeesküvéses dolgaival ne mértek egyet. Most se vagyok nagyon idős, de nekem kb. 14-15 évesen lehetett ilyen időszakom, hogy mindent átverésnek meg hazugságnak gondoltam. Aztán rájöttem, hogy a dolgok sokkal bonyolultak. Ő mindent túlgondol és mindenre azt hiszi, hogy az a nagy hazugság része. Azért tűnik nagyon igaznak, amit mond, mert logikailag az állításait összekapcsolja, csak az a baj, hogy a saját módján kapcsolja össze.


Egyszerű példával úgy lehetne ezt elmagyarázni, hogy tegyük fel Puzsér Róbert egyszer beszélne arról, hogy a biztosítóknál és a bankoknál hogyan manipulálják az embereket, mert ott az emberek lelkét veszik el, nem a testét.

Egyszerűen ezt úgy lehetne értelmezi, hogy ha te bankba mész dolgozni, akkor nem azt akarják tőled, hogy dolgozz és megcsináld a rád bízott munkát, hanem hogy kihasználd is az embereket a bank/biztosító és a saját érdekeidben.

Infobubble viszont ezt úgy értelmezné, hogy megnézné a manipuláció és a lélek szó Wikipédiás definícióját, ezeket mindkettőt valami pogány szokáshoz kötné. Aztán meg azt mondaná, hogy mivel Puzsér híres, ezért ő is nagy nagy hazugság része, és mivel ezeket elmondja ez azt jelenti, hogy az elit már elmondja ezeket dolgokat, mert úgy is tudják, hogy mindegy. Aztán a végén az jönne ki, hogy Puzsér egy háttérhatalmi személy, aki elmondja, hogy a háttérhatalom az szó szerint elveszi az emberek lelkét és a saját isteneinek adja, és mivel a manuipuláció a wikipédia szerint azt jelenti, hogy megváltoztjuk valakinek a viselkedését a tudta nélkül, ezért az ellenség láthatatlan és anélkül változtatja meg az emberek viselkedését , hogy tudnának ról az emberek. És azért változtatják meg az emberek viselkedését, mert...

Nyilván egy kicsit túloztam ,de remélem érthető a különbség.

Vagy nem látja jól a dolgokat, vagy jól látja, de nem tudja megfelelően átadni az emberekenek.


Ezzel nem szidni akarom, de ez az igazság, hogy ő ehhez talán nem ért. Isten követése nem feltétlen arról szól, hogy a világot a nyers hazugságnak látjuk. Sőt, a legjobb hazugság, aminek 95%-a igaz...


Ettől függetlenül tényleg tisztelem őt.

2020. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!