Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A sátánistákról szeretnék...

A sátánistákról szeretnék többet megtudni, hogyan lehetne?

Figyelt kérdés
Neten , s könyvekben elég sok mindent tudtam meg a sátánista vallásról, s érdekelne még több dolog róla, honnan tudhatnék meg többet? (nem a Lavey féle érdekel)

2020. júl. 14. 21:48
 1/5 anonim válasza:
31%
Olvass utána a vérvádnak, abból sokat tanulhatsz. Persze ne úgy fogd fel, mint egy koholmányt, hiszen a sátánisták annak állítják be, hogy magukat védjék. Érdekes, hogy hazánkaban is számos gyermeket feláldoztak. Olvasd el a Talmudot, meg kéredzkedj be a helyi zsinagógába, csak vigyázz, nehogy téged is megcsonkítsanak és a Moloknak adjanak.
2020. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Kezdd a Lavey sátánizmussal :)
2020. júl. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezz meg egy igazi sátánistát. Ugyan én nem vagyok az,de tudom,milyen érzés,mikor szükséged van mások tapasztalataira,személyes véleményre. Ilyenkor legjobb,ha nem csak internetes cikkekre,hanem több ilyen vallást gyakorló ember véleményére támaszkodsz. A legjobb,ha sok embert megkérdezel, hogy több szemszögből is lásd a vallást.


Minden jót,sok sikert kívánok neked!

2020. júl. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én privátban segíthetek
2020. aug. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4. Rendben
2020. aug. 10. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!