Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóklipről és szövegről?


2020. júl. 23. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Én szeretem az ilyesmit....
2020. júl. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1 Azt elhiszem. :D A műfajával egyébként nekem sincs bajom. A szöveg inkább az ami érdekes.

A #jó-t meg valamiért kihagyta a kérdésből...

2020. júl. 23. 17:28
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem nagyon hallgatok ilyen zenét, de szerintem egész jó.
2020. júl. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mansour ***** válasza:
85%
Semmi különös. Nem igazán az én műfajom, de el tudom hallgatni, nem rossz zene. Viszont nincs benne semmi eredeti, sem zeneileg, sem szövegileg, sem képileg. És különösebben nem is megbotránkoztató. Láttunk-hallottunk már ennél sokkal durvább dolgokat. Mondjuk a templom kicsit necces, de ezért nem őket kellene fülön fogni, hanem azt, aki kiadta nekik a templomot a forgatásra.
2020. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%

Hmm... csak szerintem olyan a hangzása ennek a zenének, mintha egy k-pop lánybandát mixeltek volna metál alappal? 😂


Amúgy nem rossz szám, a szöveg tényleg kicsit problémás keresztény szemmel nézve, de nem olyan hű de megbotránkoztató, legalábbis én nem akadok ki az ilyeneken.

2020. júl. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!