Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan tudhatom meg ha isten...

Hogyan tudhatom meg ha isten vagy a lucifer magához akar szólítani azt mikor érzem meg legbelulrol ha mennem kell menni kell a sors és ha isten a mindenható urunk is így úgy akarja!?

Figyelt kérdés
Ugyan nem ragaszkodom ehhez a hús-vér emberi életemhez létezésemhez de azt mikor tudom meg üzenetekből, hogy eljött az én időm is és távozni kell az élők sorából azt mikor fogom megtudni!?
2020. júl. 28. 23:46
 1/2 KZitus ***** válasza:

Szia

A mindenható Isten nem azért küldte el a Fiát váltságul értünk, mert(szavaiddal élve), "magához akar szólítani", vagyis haljunk meg. Éppen ellenkezőleg, "Mert Isten annyira szerette a világot, hogy az egyszülött Fiát adta, hogy aki hisz benne, ne pusztuljon el, hanem örök élete legyen." János 3:16

János 6:40

"Mert az én Atyám azt akarja, hogy mindenkinek, aki elismeri a Fiút, és hisz benne, örök élete legyen, én pedig feltámasztom őt az utolsó napon.”

Nem jó helyen tapogatózol ebben a témában, de a Bibliába minden benne van.

A "sorsod" az, hogy megtudd a Bibliából miért vagy itt a földön, merre tartasz, milyen jelentősége van a jelenlegi döntéseidnek, milyen jövőt biztosít Isten az őt szeretőknek. Mindannyian dönthetünk úgy, hogy megismerjük Jehovát, és szolgáljuk őt, de úgy is, hogy azt tesszük, amit mi akarunk. Ha Jehova szolgálatát választjuk, csodálatos jövő vár ránk.

Hát ez áll mindannyiunk előtt...

2020. júl. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi köszönöm szépen a válaszukat kérdésemre mindenjot kívánok önöknek is viszlát.
2020. júl. 29. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!