Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Veled, rokonoddal vagy ismerős...

Veled, rokonoddal vagy ismerősöddel történt már olyan, hogy ima, hit által gyógyultatok meg és ha igen, milyen betegségből?

Figyelt kérdés

2020. júl. 29. 12:25
1 2
 1/13 anonim válasza:
78%
Az a fontos szerintem, hogy a tiszta szándékod legyen az imában, és köszönd meg és érezzél bele, hogy az már úgy van. Mondjuk vkiért imádkozol akkor képzeld el hogy már meggyógyult. Nekem ez működik.
2020. júl. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Éppen hazafelé Andocsi templomban imádkoztam fiam elromlott szeme után. Másnap délelött kerestem a fiamat hol van? Az erkélyen szemtornázott és mondta egymás után az autók rendszámait. Mondtam magamba ilyen véletlen nincs....
2020. júl. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Rákból gyógyult ismerős.

Hozzá tartozik, hogy több ismerős meg azért halt bele, mert méylen hitte, hogy nem lehet belőle megógyulni.

2020. júl. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Magad tudod hittel gyógyítani, ez biztos. Van azonban olyan is hogy mást lehet igy gyógyítani, halottam erröl is...
2020. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én rengeteget imadkoztam meg mások is értem hogy ne legyen semmi baj ne kelljen műtetre mennem. Hiába tettük. Műtét lett nagyobh mint amire számítani lehetett.
2020. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Na azért nem mindenki képes rá! De ha mütét volt az még nem jelen kimondottan rosszat. A gyógyulás utánna jön.. jöhet. Van ami már hittel nem gyógyítható, kell a mütét, de van utánna is. Azután ott a tudatosság!! Pl aki cigizik eldobja, csak egy példa, hiába imátkozik ha cigizik!! Táplálkozás!! Stress!! Azért vannak befolyásoló tényezök és mind a fejböl indul!! tehát irányitható.. jó egészséget!
2020. aug. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem olyan betegség volt ami rajtam múlt volna és életre szóló károsodást okozott a műtét és keserves volt utána a felépül és évekig tartott. Én nem hiszem hogy létezne isten vagy ha igen nem ment meg senkit. Auswitzban pl hol volt az isten?
2020. aug. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Van köze a gyógyulashoz istennek! De picit mashogy.. Nem isten, hanem a hit..az gyógyít. Az hat a szervezetre. A táborhoz más kellett..ott meg lehetett volna szökni. Pl. Egy dolgot nem tudunk elkerülni.. elöbb vagy utóbb meghalunk.
2020. aug. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Kicsit kemény az Auswitzi példa, de éppen arra van magyarázat. Ne értsétek félre, de a zsidók Isten papi népe, erre választotta ki és nevelte őket Isten. A Biblia adja a választ. Mit mond az Ószövetségben a papi népének? Ha megtartod törvényeimet neked adom a Földet.... , ha viszont nem először oldaladba állítom ellenségedet, ha akkor sem akkor szétszóratlak, ha akkor sem fogságba ejtelek, ha akkor sem megszüntetlek. Ez nagyon sokszor le van írva, és a nép többször, háromszor esett Fogságba.
2020. aug. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A Templeton (vallásos) alapítvány irgalmatlanul drága, nagyszabású tanulmánya amennyire csak lehetett érdekelve volt abban, hogy kihozza, hogy az ima segít a gyógyulásban. De nem ezt hozta ki, hanem azt, hogy semmilyen hatása sincs: akiért imádkoznak, pont akkora eséllyel gyógyul meg, mint akiért nem imádkoztak. Kivéve ha a páciens tudja, hogy imádkoznak érte, mert akkor rosszabbak az esélyei (ennek pszichológiai alapjai lehetnek).


Egyéb, kisebb büdzséjű vizsgálatok is ugyanezt hozták ki, vagy a nem, bebizonyosodott róluk, hogy manipuláltak voltak

[link]


Aki hívő, ezután is imádkozni fog, a maga vallása szerint.

2020. dec. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!