Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények!A sziámi ikreknek...

Keresztények!A sziámi ikreknek hány lelkük van?Kettő vagy egy?Szerintetek nem kéne őket szétválasztani?

Figyelt kérdés
"Amit Isten eggyé tett,azt ember ne válassza szét!"

2020. aug. 3. 21:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Mi van,ha az egyik káromolja a Szentleket?Akkor a másik is elkárhozik?
2020. aug. 3. 21:04
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A sziámi ikrek jó esetben külön személyiségek, tehát két lelkük van. Ami pedig ezt az ember szét ne válassza dolgot illeti... Vannak esetek amikor a gyerek/ek érdekeit kell nézni, és ha úgy van, el kell választani.
2020. aug. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem két lelkük van hiszen ha kétszer fej van akkor kettő tud külön gondolkodni. És én nem tartom bűnnek a szétválasztást. Hiszen ha együtt maradnak és az egyiknek rossz a lelke az elvinné a másikat is a másik nem tudna kibontakozni. Én két egyénnek két léleknek tekintem őket akik megérdemlik hogy testben is ketten külön legyenek
2020. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 KZitus ***** válasza:
100%

Szia

A sziámi ikrek születési rendellenesség.

A "Amit Isten eggyé tett,azt ember ne válassza szét!" - a férfi és nő házasságáról szól. Ez nem születési rendellenesség!

Hogyan hozhattad összefüggésbe a sziámi iker állapottal?

2020. aug. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Dikk. Kettő. Más kérdés?
2020. aug. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Két lelkük van. Ők két külön személyiség, csak a szétválás a méhen belül nem ment végbe, ahogy az egypetéjű ikreknél normál esetben szétmegy. Nekik nem.

Volt egy sorozat egy sziámi iker lánypárról, akiknek egy testük volt, de két fejük. Totál különböző személyiségük volt.

"Amit Isten eggyé tett,azt ember ne válassza szét!"

Ez az idézet nem így hangzik. Hanem hogy amit Isten egybekötött. De nem is erre vonatkozik, hanem a házasságra.

2020. aug. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem tartozik bele. Ők két külön ember. Avagy isten nem tette őket eggyé.
2020. aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Amit Isten eggyé tett,azt ember ne válassza szét!"


Hát igen. Ezt az idézetet lehetne alkalmazni fa kivágáskor. Mondjad a láncfűrészes embernek, hogy ne vágja ketté a fát, mert azt Isten eggyé tette. bruhaha...

2020. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!