Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Minden karizmatikus gyülekezet...

Minden karizmatikus gyülekezetben így néz ki a betöltekezés vagy csak a pünkösdiekben?


2020. aug. 9. 04:04
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
intenzívebb
kevésbé feltűnő
egyéb
6 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

A férjem pünkösdi gyuliben nőtt fel, ott a karizmákat ajándékba kapjak a Lélektől, változó, hogy ki, melyik karizmát, tobbet/kevesebbet, és nincs ilyesmi, mint a videóban, egyszerűen csak úgy érzi megkapta (kijelenti neki a Lelek) és elkezdi használni.

Én hívő katolikus vagyok, ezekben nem hiszek egyébként. Tudomásom szerint a hitgyuliben sincs már ilyen, ez régi felvétel, gondolom mikor ide jöttek, kellettek ilyen teátrális eszközök.

2020. aug. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Ahogy elnéztem, most is vannak, csak nem ilyen mértékben.
2020. aug. 9. 09:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!



A legelső ilyen esemény az Apcsel 2-ben van leírva mivel a Szent szellem egy személy az ilyen eseményeket nem lehet általánosítani hogy mindig mindenkor így fog kinézni és pontosan ugyanazok a megnyilvánulások fogják követni a Szent Szellemmel való betöltekezés eseményét.

Mivel a Szellem Isten 3.személye így pontosan tudja hogy kinek mire van szüksége gyógyulásra,szabadulásra vigasztalás,örömre,öröm fel fakadására,nevetésre,nyelveken szólásra, nyelvek magyarázására próféciára,különböző

csodákra......

2020. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szimplán meditáció útján is el tudom érni ezt az állapotot. Nincs köze gyülekezetekhez...
2020. aug. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!