Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ebből rövid részletből az...

Ebből rövid részletből az derül ki számomra, hogy a Szent Szellem Isten és nem egy személytelen elő mint ahogy azt egyesek állítják kinek mi a véleménye erről?

Figyelt kérdés
2020. aug. 13. 11:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
10 Kezdj az alapoktól mindent és dozerold le magadban azt ami van jelenleg hitről, Istenről, Szent Lélekről gondolsz-tudni vélsz, különben sosem tudod meg a valóságot, egyenlőre annyira félre beszélsz, és annyira elferdíted a dolgokat, hogy erre még egy téglát sem lehet tenni.Nem hogy alapot.
2020. aug. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
De milyen gyümölcsök? Alma vagy banán?
2020. aug. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
11-es ezt nekem írtad?
2020. aug. 14. 09:23
 14/21 KZitus ***** válasza:

#10

Kérdező tégedet nem zavar, hogy a szent szellem gyümölcseit Isten íratta le a Bibliában a Galata 5:22-23-ban? De ha a Bibliát nem úgy tekinted, mint Isten Szava, akkor értem az álláspontodat.

2020. aug. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
13 Igen, neked.
2020. aug. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

K.Zitus!


Olyan módon nem a Szent Szellem gyümölcse hogy neki kellene megteremnie mert ezt mi teremjük meg az Ő segítségével

ahogy írtam előző válaszokban

és az is odaírtam hogy a Szent Szellem ezeket a gyümölcsöket hordozza magában Ő rendelkezik velük. Szö sincs arról, hogy nem fogadnám el a Bibliát de ismét tettünk egy felesleges kőrt és így legalább elterelted az eredetileg feltett kérdés témáját és ismét már sokadszorra nem kell vele szembenézni és megválaszolni.

2020. aug. 14. 11:15
 17/21 A kérdező kommentje:

15-ös válaszoló!


Az életemben az alapozást Isten már elvégezte ezért nincs szükség arra, hogy aggódj az életemben lévő alapokért....

2020. aug. 14. 11:18
 18/21 anonim ***** válasza:
Nem Krisztus az alap a ko kohaz amire kell epiteni?az életben?!?
2020. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Igen így van Krisztus az alap!!!
2020. aug. 14. 13:49
 20/21 anonim ***** válasza:

17 *Az életemben az alapozást Isten már elvégezte ezért nincs szükség arra, hogy aggódj az életemben lévő alapokért...



Akinek rendben vannak az alapjai, az a Szent Szellemről tökéletes tudása, és ismerete van és nem beszél vele kapcsolatban mellé.

2020. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!