Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen jó cselekedetek létezne...

Milyen jó cselekedetek léteznek ami tetszik Istennek?

Figyelt kérdés

2020. aug. 17. 18:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%

Pél.8-


17.

Én az engem szeretőket szeretem, és a kik engem szorgalmasan keresnek, megtalálnak.

2020. aug. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
48%

1+ Igy pontos:


Péld.8-


17.

Én az engem szeretőket szeretem, és a kik engem szorgalmasan keresnek, megtalálnak.

18.

Gazdagság és tisztesség van nálam, megmaradandó jó és igazság.

19.

Jobb az én gyümölcsöm a tiszta aranynál és színaranynál, és az én hasznom a válogatott ezüstnél.

20.

Az igazságnak útán járok, és az igazság ösvényének közepén.

21.

Hogy az engem szeretőknek valami valóságost adjak örökségül, és erszényeiket megtöltsem.

22.

Az Úr az ő útának kezdetéül szerzett engem; az ő munkái előtt régen.

23.

Örök időktől fogva felkenettem, kezdettől, a föld kezdetétől fogva.

24.

Még mikor semmi mélységek nem voltak, születtem vala; még mikor semmi források, vízzel teljesek nem voltak.

25.

Minekelőtte a hegyek leülepedtek volna, a halmoknak előtte születtem.

26.

Mikor még nem csinálta vala a földet és a mezőket, és a világ porának kezdetét.

27.

Mikor készíté az eget, ott valék; mikor felveté a mélységek színén a kerekséget;

28.

Mikor megerősíté a felhőket ott fenn, mikor erősekké lőnek a mélységeknek forrásai;

29.

Mikor felveté a tengernek határit, hogy a vizek át ne hágják az ő parancsolatját, mikor megállapítá e földnek fundamentomait:

30.

Mellette valék mint kézmíves, és gyönyörűsége valék mindennap, játszva ő előtte minden időben.

31.

Játszva az ő földének kerekségén, és gyönyörűségemet lelve az emberek fiaiban.

32.

És most fiaim, hallgassatok engemet, és boldogok, a kik az én útaimat megtartják.

33.

Hallgassátok a tudományt és legyetek bölcsek, és magatokat el ne vonjátok!

34.

Boldog ember, a ki hallgat engem, az én ajtóm előtt virrasztván minden nap, az én ajtóim félfáit őrizvén.

35.

Mert a ki megnyer engem, nyert életet, és szerzett az Úrtól jóakaratot.

36.

De a ki vétkezik ellenem, erőszakot cselekszik az ő lelkén; minden, valaki engem gyűlöl, szereti a halált!

2020. aug. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Ez volt a valós kérdésed, amit Isten tudott, és nem az amit a kérdésedben kitettél.


Szerinted kell még több bizonyság?

2020. aug. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
#2 Te már nem szoktál vétkezni?
2020. aug. 17. 18:39
 5/24 anonim ***** válasza:

4 Ó dehogy nem. De kűzdök, az utolsó lehelletemig:D


Mert:


Péld 24,16

Mert ha hétszer elesik is az igaz, ugyan felkél azért; az istentelenek pedig csak egy nyavalyával is elvesznek.

2020. aug. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
mostani napokban többször halál szélére kerültem. nem tudom mi az ami rosszul csinálok de már teljesen félek minden pillanatban hogy mi történik és már nem értem semmit. kezdek összezavarodni pedig tudom nem kellene
2020. aug. 17. 18:43
 7/24 anonim ***** válasza:

4 + Minden embernek más a harca, más szinteken folyik.


Van ami egy csecsemő kereszténynek nehéz, de nekem már beépült, hogy nem teszem.

Van ami meg egy csecsemőnek könnyű a kezdeti kegyelem miatt és nekem harcos.


Szóval minden emberrel másként foglalkozik Isten. Igyekszem megállni.

2020. aug. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
tudom szerencsétlen selejt vagyok
2020. aug. 17. 18:45
 9/24 anonim ***** válasza:

6 Minden valódi keresztény átmegy ilyeneken.Aki a jó ösvényre áll.


Ha csak nem vagy ezoterikus, okkult dolgokkal foglalkozó-mert az ami nálad van akkor mást jelent. akkor csapás alatt vagy.

2020. aug. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Semmi köze ezoteriához . Kaptam kegyelmet bibliai igeverseket stb. nem is foglalkozom ezoteriával . Istentől félek. De valami megváltozott mert az 5 ágú csillagot már nem csillagnak látom hanem a sátán szimbolumának viszont azelőtt sose láttam annak.


na jó néztem videot ahol a tarot kártyát ellemezték de aki ellemezte az hívő ember tehát istenfélő onnan ragadt ez rám? nem értem

2020. aug. 17. 18:53
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!