Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallásosak! Mit gondoltok az...

Vallásosak! Mit gondoltok az interjú egy idegenell? 3 része van.

Figyelt kérdés
[link]

2020. szept. 1. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Azt, amit a videó is ír, hogy nem igazi a felvétel csak arra készült, hogy legyen tanulsága. A tanulsága meg nekem csak filozofiai okoskodás az emberiségről meg a gyűlöletről. Igaz, hogy vannak vallásos meg politikai dogmák, de nekem ennek az egésznek akkor is csak egy "filozofikus vagyok és megmondom az igazságot" szaga van.
2020. szept. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Te milyen vallásos vagy? Ha vallásos vagy, akkor mit gondolsz arról, hogy Isten mítosz, babona?
2020. szept. 1. 22:40
 3/9 A kérdező kommentje:
https://www.youtube.com/watch?v=CKezwb3oH3A És erről mit gondolsz? Ezen még én nem gondolkoztam, libabőrös lettem, de milyen igaza van! :D :O
2020. szept. 1. 22:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Megint ez a hülye troll...
2020. szept. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hülye troll! Mit gondolsz az "interjú egy trollal"-ról? 1.2000414242 része van.
2020. szept. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
megint ezek a hülye senkiházi bunkók. Ha nem tetszik, miért jöttök ide? Látom, hogy nem vagytok vallásosak... "Kedves" 4-es, 5-ös.
2020. szept. 1. 23:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Szóval Trump választása évében kiszivárgott ez a videó ahol az időutazó szürke elmondja hogy pont napjainkban egy FÉRFI elnök fog atomháborút kirobbantani.
2020. szept. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A videóban amúgy nem is Földönkívüliről vagy idegenről van szó, hanem egy jövőbeni emberről aki vissza utazott az időben. Kb olyan mint a Csillagkapuba az Asgardok. Klónozták magukat és azért néznek ki így, ahogy. Teljesen átvett sztori. :D. Az időutazás a múltba is marhaság. Ha meg valós lenne akkor sokkal jobban És tudományosabban írta volna le a dolgokat. Főleg, ha már egy időutazoról van szó. Amúgy a CGI sem túl jó.
2020. szept. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már láttam korábban, és akkor is úgy gondoltam, hogy tanulságos. Az, hogy vallásos vagyok még nem jelenti azt, hogy nem vagyok tisztában azzal, hogy milyen veszélyes lehet a vallási (vagy a politikai) dogma.
2020. szept. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!