Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A párom török és Törökországba...

A párom török és Törökországban van egy felesége.Magyarországon én vagyok a barátnője.Lehetek második felesége ebben az országban ?

Figyelt kérdés
Ő a munkája miatt ingázik a két ország között.Kitalálta,hogy szeretné ha hozzámennék feleségül.Második felesége lennék.Törökországban hozzá is mehetnék,de mivel én hazajönnék gondolom itt nem lenne érvényes a házasságunk.Vagy igen?

2020. szept. 2. 00:28
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

Jó is két országban dugni)

Ez valami kamu hogy lefoglaljon míg törökbe van.

Hogy ne pasizz

Persze tévedhetek.

2020. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
Kamu kérdés. Ennyire nem lehet buta valaki.
2020. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdés.Már régóta igy élünk.Nem én akarok hozzá menni.Ő állt ezzel elő,hogy szeretne engem is elvenni.Nem tudom milyen célja lenne azzal,hogy átver.Valóban nem ismerem eléggé a kúlturáját ezért se lennék a felesége.Nem arról van szó hogy én szeretném és ő hiteget.
2020. szept. 2. 22:20
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

"39 éves vagyok és még nem találtam olyan férfit aki ennyire öszinte lett volna, kedves és hűséges." Pedig Magyarországon is vannak, akik nagyon kedvesen, teljesen őszintén megmondják, hogy van feleségük és soha nem fognak elválni, de ő nem lát problémát abban, hogy legyen egy szeretője. Sőt akár a felesége is tud róla, mert nyitott házasságban élnek.

Nem a felesége leszel, hanem a külföldi szeretője. Láttam már ilyet. Milyen kényelmes is az. Akár hol van éppen, mindig lesz egy nője, aki kiszolgálja és mindenhol úgy viselkedhet, mint aki otthon van. És te is tartasz majd magadnak magyar "férjet" amikor ő épp nincs otthon vagy az sértené az önbecsülését? Az ilyenek nagyon egészséges kapcsolatok szoktak lenni...


Egyébként a bigámia jelenleg Magyarországon 3 évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő (5 év, ha félrevezették a másik felet). És ez rád is vonatkozik, mert nem voltál megtévesztve, hanem a körülményeket ismerve akarsz vele házasságot kötni. Törökországban, ha jól láttam 5 évre büntetik. Persze, ha csak valami jogtalan házasságról van szó, hogy valahol összead egy akárki, az csak neked számít. Attól te még nem vagy házas törvényesen. Mivel Törökországban sem tudtok összeházasodni, ezért itt Magyarországon nincs is mit elismerni, de egyébként sem lenne érvényes.

"Kitalálta,hogy szeretné ha hozzámennék feleségül." Egyébként ez is fura, lehet érdekből akar elvenni egy magyar nőt, hogy legyen joga itt maradni, vagy valami hasonló hátsó szándék vezérli.

Amúgy, ha ez a kérdés komoly, akkor miért a vallás témában raktad fel, miért nem a jogi kérdések között van? Mert az iszlámban van többnejűség? És? Az ilyen kérdésekben az a lényeg amit a világi törvények mondanak.

2020. szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kérdés komoly, akkor mint fentebb írtam, törvényes módon nem tudtok összeházasodni.
2020. szept. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként pedig az iszlám vallásban a többnejűség elsősorban az özvegyek megsegítését célozza vagy az olyan helyzetek kulturált megoldását mikor egy közösségben jelentősen több a nő mint a férfi. Továbbá muszlim férfi csak akkor vehet feleségül ha egyistenhívő vagy.
2020. szept. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig Magyarországon is vannak, akik nagyon kedvesen, teljesen őszintén megmondják, hogy van feleségük és soha nem fognak elválni, de ő nem lát problémát abban, hogy legyen egy szeretője."

Azért ismerjük el, hogy ez volt a mai nap tízpontos beszólása :) grat

2020. szept. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Törvényesen sosem lesz ebből semmi.

Ha marad így a kapcsolat az meg nem rànk tartozik.

Büntetőjogi felelőssègedre a figyelmet fentebb felhívtàk.

Kalocsàn a női rèszlegen lenne neked többnejűsèg testes roma milf asszonyokkal akik naponta nyalatnàk veled a sajtost...

2020. szept. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

"Törökországban kb 500 000 második és harmadik feleség él törvényesen"

lehet, hogy él, de nem torvényesen


Nekem vannak torok barataim, akik azt mondjak, legyen ovatos minden magyar no a kedves, hazassagot buzgon ajanlgato torok ferfiakkal - az EU allampolgarsagu feleseg megnyitja szamukra az EU minden orszaganak kapuit. Tehát ha el is válna a kedves, téged olyan szívesen fogadó aranyos feleségétol, sem biztos, hogy nem ilyesmiben spekulálnak.

Ha elválnak és téged elvesz, nem kell a szigorú tart. es munkavallalasi engedélyekkel bajlódnia. X ev utan megszerzi a magyar ( = EU ) allampolgarsagot, es ove a kontinens Spanyolországtól Svédországig. Akkor is, ha akkor toled elvalik es ujra elveszi huseges torok feleseget.


Nem mondom, hogy ez van mogotte.


Azert irom le, hatha olvassa valaki, akit ilyesmi valaha erinteni fog (vonatkozik ez az irani, iraki, afrikai stb. szerelmes ferfiakra, akik az utobbi evekben mindig magyar, cseh nok oldalan tunnek fel Nyugat-Europaban).


Termeszetesen nem mondom, hogy nem lehet egy torok ferfi oszinten szerelmes, sot! De ha valaki a torok tengerparton nyaral, es nagyon rovid ismeretseg utan hazassagot javasol neki valaki, az kerjen idot.

2020. szept. 3. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
"Ennyire nem lehet buta valaki." Új vagy itt a gyakin, igaz, kedves 21:16-os?
2020. szept. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!