Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten az evolúciót használta...

Isten az evolúciót használta fel a teremtésnél? Hogyan fogadjátok el az evolúciót?

Figyelt kérdés

2020. szept. 10. 06:50
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
39%

Sajnos nem értetted meg


Ahogy az első emberben benne volt az összes gén állomány, és születhetett Néger gyermeke, vagy Kinai származású, úgy a kutyafajtáknál is ugyan ez elmondható.

Noénál a legnagyobb bizonyiték arra, hogy született neki a mai megnevezés alapján indóeurópai, vagy Afrikai gyermeke, de ember született.

Sajnos ezt hagyjátok figyelmen kivül.

2020. szept. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
86%

"Noénál a legnagyobb bizonyiték arra, hogy született neki a mai megnevezés alapján indóeurópai, vagy Afrikai gyermeke, de ember született."

Ezt hol írja a Biblia, hogy Noénak néger vagy kínai gyerekei születtek volna? :D


"Ahogy az első emberben benne volt az összes gén állomány"

Lényegében Ádám és Éva akkor szinte szivárvány színűek voltak, s így a gyerekeik közül melyik ezt, melyik azt a színt örökölte?

Ha pedig az első emberpár volt ilyen, Noé miként lehetett újra olyan, hogy a teljes emberi génállomány (mint írod) megtalálható benne?


Ha Noéban benne volt annyi generációval az első emberpár után, akkor lehet nekem is néger gyerekem fehér anyától? Vagy egy virgonc kis Armandó, Dzsamilla, ha egy szőke svéd szépséget veszek el?

2020. szept. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
24%

32

Igen, ahogy megtörtnént nem is egyszer, olvasni lehetett Róla.

Az egyik Házaspár majdnem ezért vált el.

Azt gondolta a Férj, hogy a felesége megcsalta.

A vizsgálatok kimutatták, hogy a feleség egyik korábbi öse volt sötétebb bőrű.

2020. szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
75%

#33

Az, hogy egyik nagyszülőm sötétebb bőrű, az nem úgy fog kiütközni, hogy egyik gyerekem néger, másik kínai lesz, harmadik pedig valami szőke svéd külsőt kap. Nevetséges.

2020. szept. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
2020. szept. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
46%
2020. szept. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 Ozmium42 ***** válasza:
100%

Az oroszlán és a tigris az egy nembe tartozik, vagy külön nembe?

A házimacska és az oroszlán egy nembe tartozik-e, vagy különbe?

A házimacska és a kutya egy nembe tartozik-e vagy külön nembe? Mik azok a jegyek, alapján azonos vagy külön nembe sorolhatóak a fentiek?

2020. szept. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon gyenge lábakon áll a hite annak, aki elveszítené a hitét, ha kiderülne, hogy létezik az evolúció. Régen attól is összecsinálta magát néhány "hívő", hogy kiderült, a Föld nem lapos. A gömbölyű Föld számomra kb. annyira tudja megcáfolni Isten létét, mint az evolúció.

Ráadásul nagyon gőgös és Istentől távol álló felfogás az, amikor az ember mindenáron el akar határolódni az állatvilágtól.

Én személy szerint embrió koromban átmentem a törzsfejlődésen, egy időben pont olyan volt a testfelépítésem, mint egy ebihalnak, de most ettől kéne elveszítenem a hitemet? Mikor olyan fantasztikus a DNS és az egész öröklődés és a kromoszómákba írt program? Speciel én elvesztettem a hitemet, egész más miatt, de pont az evolúció az, amin nem tudom, miért akad ki annyi keresztény.

2020. szept. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!