Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tudom, furcsa kérdés, de hol...

Tudom, furcsa kérdés, de hol lehet találkozni olyan "ex-muszlimokkal", akik áttértek a kereszténységre?

Figyelt kérdés

Annyira szeretnék ilyen személyes bizonyságtételeket hallani tőlük, hiszen mindenki tudja, hogy egy muzulmánnak áttérni a kereszténységre mennyire kockázatos és szerintem annyira megható azt látni, amikor ennyire megérinti valakinek a szívét Jézus, hogy az életét is kockáztatja, csak hogy követhesse Őt!


(egy keresztény lány)



2020. szept. 10. 18:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen klub ahol az ex-muszlimok és az ex-keresztények találkoznak.
2020. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
62%
A pokolban
2020. szept. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
51%

Nincs ilyen, mert ezért a Korán szerint halálbüntetés jár.

Nyilván ezt nálunk nem fogják végrehajtani... de azért annyira nem hülyék, hogy ha valaki ilyet csinál, akkor hirdesse is.

2020. szept. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
48%
hagyd már... ő meg akar váltani valakit! Csodálatos lenne számára ha más vallás hitehagyott képviselőjével találkozna, mert akkor Jézus meg minden!
2020. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy Magyarországon találkoznál ex-muszlim kereszténnyel.

Itt van videó magyar felirattal ahol Nabeel Qureshi pakisztáni származású amerikai író, szónok és ex-muszlim elmeséli miért tért át a kereszténységre: https://www.youtube.com/watch?v=fwaM6ZcVAVU

2020. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Igen Nabeel-t ismerem, hallottam róla, sajnos meghalt, de azóta is követem a felesége életét és amit megoszt a youtube - on, mert van saját csatornája :)
2020. szept. 10. 20:03
 7/30 anonim ***** válasza:

Nem egy Testvérem van, aki Arab, Izraelita, vagy muszlim múlttal rendelkezik.

Az élettörténetek között lehet olvasni. Az egyik ilyen, Muszlim apa, és Zsidó anya gyermeke, aki mára Jehova Tanújaként éli a keresztény életét.

De vannak valamikori Hindú vallásba születettek is.

2020. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
0%
2020. szept. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
0%
2020. szept. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Tehát a kreolabb arab faszik jönnek be neked,de azèrt fontos,hogy keresztèny legyen?
2020. szept. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!