Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit mondasz jól gondolom?

Mit mondasz jól gondolom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 19 éves vagyok , szerintetek jól gondolom? Rövid a földi életünk, nem kellene bántani egymást , nem kellene gyűlölködni, hanem szeretni kell, engem ha valaki megbant gyorsan megbocsajtok, hálát adok a Mennyei Atyanknak , Az Úr Jézus nevében hogy mellettem vannak a szeretteim, jóságra és bekessegre törekszem, hiszen az életünk egy pillanat és elmegyünk, a temetőbe már hiába sírsz ha addig nem szeretted azt a valakit amíg élt.... mit mondatok erre? Szép napot nektek Szeretettel! 2020.09.13 vasárnap! Bocsánat ha van helyesírási hiba látás sérült vagyok egyik szemem már vak, másik is gyenge mínusz -18 diporias szemüvegen van
2020. szept. 13. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól gondolod. Nagyon jó lenne, ha sokan így gondolnák még. Isten áldjon!
2020. szept. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Akkor minek a tápláléklánc és a hierarchia?
2020. szept. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Sajnálom, hogy rossz a szemed. Van aki viszont 3 napja nem evett, mezítláb él, a szüleit a szeme előtt erőszakolták meg és ölték meg.

Neki is prédikálj a szeretetről. Jó esetben ha megveti és gyűlöli az erőszakot, akkor sem fog jól lakni Jézustól.

2020. szept. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Teljesen igazad van, a fizikai szemed lehet, hogy rosszul lát, de a lelki szemed az nagyon is éles. Sok fiatal, sőt idős is tanulhatna tőled. Viszont az is hozzátartozik a dologhoz, hogy sok ember az élete során sok bántást kap, sok csalódás éri őket, és a fiatalkori idealizmusukat elvesztik. Neked azt kívánom, hogy őrizd meg ezt az idealizmust és látásmódot egész életedben!

(Jézus 666)-nak: Szóval úgy gondolod, hogy Jézusnak kellene gondoskodnia a szegényekről, pedig van elég pénz és anyagi erőforrás a világban, hogy ne kelljen senkinek éheznie? De azok, akiknek feleslegük van, nem adnak eleget a szegényeknek. Sok minden van, amit Isten meg tudna tenni, simán képes lenne a morzsákat is kenyérré változtatni. De attól, hogy Isten meg tud valamit tenni, nem biztos, hogy az a terve. Amit én látok a Bibliából, az az, hogy Isten a szegények fizikai szükségleteit nem saját maga, hanem a gazdag emberek által akarja kielégíteni, tehát ez az ő terve. Ezért ezt parancsolja az 1Tim 6:18-19-ben. "A gazdagok tegyenek jót, legyenek gazdagok a jó cselekedetekben, adakozzanak szívesen, javaikat osszák meg másokkal, gyűjtsenek maguknak jó alapot a jövendőre, hogy elnyerjék az igazi életet." Szóval, ne Istenre mutogass, hanem a gazdagokra, és ha neked felesleged van, igyekezz jót tenni a rászorulókkal, mert Isten ítélettel sújtja az irgalmatlanokat, ahogy írva van: "Mert az ítélet irgalmatlan ahhoz, aki nem cselekedett irgalmasságot, az irgalmasság viszont diadalmaskodik az ítéleten." (Jak 2:13)

üdv Stefán

2020. szept. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jól gondolod, tényleg 19 éves vagy.
2020. szept. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!