Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hit gyülekezet adakozás?

Hit gyülekezet adakozás?

Figyelt kérdés
Sziasztok ti mit gondoltok az adakozásról? Én inkább ha meglátok az utcán egy szegényt inkább annak adom, jól állok anyagilag szoktam néhány családot segíteni! Megvan írva a példabeszédek könyvében hogy aki a szegénynek ad az Úrnak ad kölcsön! Én Inkább nekik adom mint annak a sok gyülis pásztornak, ők se segítik a szegenyeket, hanem zsebre vágják mennek belőle wellnesselni, házakat építenek maguknak!!
2020. okt. 2. 05:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Annak adsz, akinek szeretnél, téged jó szándék vezérel. Ez esetben egy hajléktalan is költheti pl. alkoholra, nem tudod ellenőrizni és nem is a te dolgod eldönteni, tiszta a lelkiismereted.
2020. okt. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MBbpg ***** válasza:
A helyi gyülekezeteknél van külön kosár a Hit Gyülekezete Szeretetszolgálatának szánt adományokra.
2020. okt. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!