Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Angyalok, démonok, és emberek...

Angyalok, démonok, és emberek mikor fognak együtt békében élni végre?

Figyelt kérdés
Álmodtam egy világot, ahol az angyalok és démonok együtt esznek az emberekkel...

2020. okt. 6. 23:08
 1/8 Forest Walker válasza:
44%
Az egó keres ellenségeket,mert akkor érvényesülhet igazán,ha önmagát minél inkább meg tudja különböztetni a többitől,erre a legjobb módszer ha különbözőségeket,ellenségeket talál. Nem gondolom hogy egy fejlett lényt még köt az egó. Szerintem egy démon is,egy angyal is,egy ember is ugyan annak a folyamatnak a része csak más fokú tudatosságban részesültek. Ha minden lényben egyenlő a tudatosság mértéke akkor béke van.
2020. okt. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Leülünk ebédel ott az anyós ő a démon.

Ott van a 2-éves lányom ő az angyal és ott vagyok én az ember már is békesség van jellen .

2020. okt. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
December tizenhatodikán.
2020. okt. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyik fèlnek sem èrdeke a bèke ès ez jól is van így.
2020. okt. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Mióta ember létezik, azóta békében élnek.

A démonok és az angyalok nem esznek.

2020. okt. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mansour ***** válasza:
64%
Szerintem angyalok és démonok csak az emberi tudatban léteznek. Amíg az ember meghasonlott lesz önmagával, addig folyik a harcuk.
2020. okt. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28%

A démonok soha nem lesznek békében, ezért lesznek a fejedelmükkel, Sátánnal elpusztitva. Nekik nincs megváltás, ezért fognak meghalni.

az emberek pedig akkor lesznek békében, amikor Isten messiási királysága a Földre is kiterjeszti a hatalmát, itt is megtisztitja a Földet az ide nem való emberektől. A megmaradottak fognak majd békében és boldogan élni, mert Ők már most alkalmazzák amit parancsolt nekik Isten.

2020. okt. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%
Én angyal vagyok, a szomszédaim démonok. Hát mit mondjak, én álmodtam egy világot, ahol nem akarok démonokkal együtt élni. Amúgy még emberrel nem találkoztam.
2020. okt. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!