Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményed ,? Sugole...

Mi a véleményed ,? Sugole Jenő Pásztor írta!

Figyelt kérdés

Ezt egy Pásztor írta mi a véleményetek ?



Emberek TERJETEK meg! Ez a világ nem Istentől van ez a sátán világa!!! Fogadjátok he Jézus Krisztust!! Ne akarjátok a pokolba jutni!! Neked kocsid van hazad van, eszel iszol jó élsz, ameddig mások éheznek több százezren, trillióan kórházban vannak, több száz ezren éheznek és te jól érzed magad nem szégyelled ???


2020. okt. 8. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem szegyellem hogy gurizek minden nap azert, hogy jobb legyen nekem.

Aki meg korhazban van, szerintem nem azert van ott, mert en autoval jarok es hazam van. Nem is ertem, hogy mi koze a kettonek egymashoz.

2020. okt. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
beteg...
2020. okt. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Biblia szerint ez a világ Istentől van, hiszen Isten teremtette. Lehet be van szívva ez a "pásztor".
2020. okt. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

" trillióan kórházban vannak" azért ez nem semmi :D

Az éhezők bezzeg csak többszázezren...

2020. okt. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint „Sugole Jenő Pásztornak” fogalma sincs arról, mit jelent a trillió.

Nem szégyelli magát?

2020. okt. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért arra kíváncsi lennék, hogy ugyanígy olvasott volna be e mondjuk Dávidnak. Szerintem igen.
2020. okt. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!