Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ki az aki sátánista vagy...

Ki az aki sátánista vagy spiritualis sátánista? Mióta és miért vagytok azok? Tudnátok írni pozitívumokat róla?

Figyelt kérdés

2020. okt. 29. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek. Az utolsót letiltották, akit akiről tudtam.
2020. okt. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jáj.
2020. okt. 29. 15:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert spirituális. Egy időben túl nagy hangsúlyt helyeztem mások szolgálatára, amit ki kell egyenlítsek, meg kell tanulnom magam nem minden helyzetben utolsó helyzetbe rakni, csak mert nekem mindenhogy jó.


Arra tanít, hogy az egyén itteni létezésével foglalkozzunk, segít nekem materiálistának lenni, a nagy spirituális elszállásos időszakom után.

2020. okt. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért, te sátánista vagy?
2020. okt. 29. 18:55
 5/7 A kérdező kommentje:
Sok mindenben segít. Az egyént teszi közzéppontban és az összetartást. Hogyha megütnek pl. ne üss vissza kenyérrel, mert aki nem védi meg magát azt az ellenség elpusztítja.
2021. febr. 20. 11:24
 6/7 anonim válasza:
Mi a különbség a sátánista meg a spirituális sátánista között??
2021. ápr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6


A spirituális sátánista nem ateista

2022. máj. 27. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!