Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Jelenések könyvében leírtaka...

Enkidu kérdése:

A Jelenések könyvében leírtakat mennyire kell kronológiai sorrendben tökéletesen úgy elfogadni, ahogy le vannak írva? Ki szerint hol tartunk most?

Figyelt kérdés

2020. okt. 29. 20:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#10

A Biblia tanítása, de ezt sok felekezet, szekta a saját szája íze szerint értelmezi. Például a Biblia sehol nem írja azokat, amiket te megpróbáltál belemagyarázni.

Egyébként mennyire érdekes, hogy még te magad is szégyenled felekezeted. Nagyjából mindenki tudja itt, hogy jehova tanúja vagy, mégis szégyenled leírni. Hát így tanúskodsz?

2020. okt. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem az utóbbi hetek egyik leghasznosabb hozzászólása volt a #2-es.

Nem csoda, hogy azonnal letámadták, hiszen itt rendszeresen le szokták támadni azokat, akik keresztény szempontból egy valóban nagyon aktuális (és fontos) dolgot írnak be - mint amit most a #2-es leírt.


A keresztények számára a jelenlegi időszakban valóban kevés aktuálisabb kérdés van annál, mint hogy hogyan viszonyuljanak a Covid oltásokhoz, és a politikai hatalomhoz. Az oltásokkal kapcsolatban több komoly probléma is felmerült, mind orvosok és kutatók részéről, mind pedig prófétai területen mozgó keresztények is megfogalmaztak ilyen problémákat, amelyek azóta sincsenek tisztázva (magyar nyelven valóban keveset lehet ilyet olvasni, de angolul sok ilyen írás és video létezik). A lelkészeknek nagyon fontos lenne útmutatást adni ezen a területen, de valóban én is azt látom, hogy elég keveset foglakoznak ezzel. Ez nem felekezeti vagy szekta probléma, egyszerűen annak a kérdése, hogy ki mennyire fogékony az aktuális problémákra.


Én minden hívőnek csak azt tudom javasolni, hogy fontolja meg #2-es szavait, és erősen imádkozzon Isten tanácsáért ill. személyes vezetéséért az oltásokkal és a közeljövőben várható más közéleti problémákkal kapcsolatban.

2020. okt. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

8


"Nem válaszoltál a kérdésemre, pedig tényleg igyekeztem nagyon egyszerűen feltenni. Hogy tudnám ennél egyszerűbben kérdezni, hogy kapjak rá választ?"

2020. okt. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem szégyellem. S mivel tudod, hogy a Biblia Istenét és a Fiát képviselem, ezért nem mondtam konkrétan.

Nem kell elfogadnod amit irtam.

Idővel rájhogy a szándékával összhangban legyen, akkor rájössz, hogy melyik "magyarázat" az igaz.

2020. okt. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#22

De, szégyenled, hiszen kétszer is kérdeztem, te mind a kétszer szégyellted leírni. Minden tanú így szégyenli, hogy az, vagy csak te?

2020. okt. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

28


Csak azt nem tudom hogy ilyen buta emberek mint te minek járnak ide? Miért nem az ateista vagy a szkeptikus rovatban ömlengesz ennyi ésszel!

2020. okt. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A jelenések könyve gyakorlatilag az utolsó 7 évről szól, 2 x 3 és fél évről.

Az írásos fejezetek, sokszor ugyanarról az eseményről írnak csak más szemszögből, más megvilágításból.

Ezért érdemes tudni és tisztában lenni azzal, hogy a bizonyos fejezetek hol kezdődnek és hol érnek véget. Aztán ezeket a fejezeteket, mint egy átlátszó lapocskákat egymásra kell helyezni és megmutatkozik az igazság és a valóság!


Kérdező: "Ki szerint hol tartunk most?".


Most ott tartunk, hogy egységes irányítás legyen Európában! Jöjjön létre egy vegyes vallású és identitású Európa! Ha ez meg van akkor jöhet az antikrisztus és a technikai fejlődés! Mesterséges intelligencia ötvözve az emberi bio szövetekkel és idegrendszerrel. Ebből lesz majd az antikrisztus képmás.


Hol tartunk most?

Várjuk a történelmileg fontos eseményeket.

Európa vegyítésé a migránsok által, a keleti vallás a keresztény vallással szemben. A technika és tudomány fejlődése (mesterséges intelligencia, klónozás) (Bio technika), stb.

Várjuk, hogy megjelenjen és szinrelépjen az antikrisztus! Őt követően fog visszajönni Jézus!

2020. nov. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!