Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Gyorsan elmegy az idő igaz?

Gyorsan elmegy az idő igaz?

Figyelt kérdés
Szinte megszületünk, kis babák vagyunk, majd később ovodásak, aztán iskolásak, közép iskolasak, utánna felnovunk, családunk lesz, dolgozunk mennek az évek, egyszer csak el érjük az 50-60 évet, élünk és meghalunk!! Szóval nagyon gyorsan elszáll az idő:-( és olyan a múlt mintha csak álom lett volna!! 😰😰
2020. nov. 9. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ez így van. Emlékszem, amikor kisiskolás voltam mintha csak pár hete, hónapja lett volna. Gyorsan eltelt, rémisztően és kétségbeejtően gyorsan. Viszont mi a kérdés?
2020. nov. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Telne már le végre a maradék Nekem. Elég volt ebből a fosból.
2020. nov. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amikor visszajöttem a halálból a legelső gondolatom az volt, hogy te jó ég miket nem csináltam még és nem így kéne meghalnom. Szóval én tudom, hogy igen rohadtul gyorsan telik az idő. Amikor ott az idő akkor elveszlik az idő fogalma. Most nem tűnik gyorsnak, de garantálom neked, hogy mindenkinek az lesz. Tudatlan vagy még e téren!
2020. nov. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3-as Mi történt veled?Érdekelne persze csak ha nem vagyok tolakodó.
2020. nov. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most erre mit vársz? Bepánikoljak és rángassalak, hogy meg fogunk halni, megfogunk halni!!!! Vagy sírva kirohanjak és könyörögjek, hogy lécci valaki öljön meg, mert nem bírom tovább, de úgy hogy na haljak meg, na!!!
2020. nov. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4# Autóbaleset.
2020. nov. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem
2020. nov. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos az idő lassan telik el. Gondolj bele hogy milyen sokáig élünk!
2020. nov. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is az a véleményem,hogy szalad az idő.
2020. nov. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 KZitus ***** válasza:

Szia

Igazad van,gyorsan elillan az élet. Te biztosan nem tapasztaltad még, de az idősödő embernek az a nehéz, hogy a teste és a szellemisége nem kéz a kézben jár(kivéve ha betegség miatt) Tehát a fiatalos érzések, hangulatok, vágyak azok megmaradnak, csak naponta szembesülünk azzal, hogy már nem bírunk, már nem vagyunk képesek azokat a dolgokat megtenni, elvégezni, amit fiatalabb korunkban jó kedvel, gond és "teher" nélkül megtettünk.

Amit itt hosszasan taglalok, arról azt írja röviden a Biblia:"Emlékezz meg nagy Teremtődről ifjúságod napjaiban, mielőtt eljönnek a vészterhes napok, és elérkeznek az évek, melyekről azt mondod: „Nem lelem bennük örömömet.” Prédikátor 12:1

2020. nov. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!