Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha én lennék isten? (többi lent)

Ha én lennék isten? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ha én lennék isten embertestben (korlátozott hatalommal), és arra szentelném az életem, hogy mindenkit meggyógyítok, szerintetek hogyan kellene priotizálnom kiken segítek előbb és mennyit kellene elkérnem egyes betegségek, állapotok után? (Pénzért csinálnám, mert nekem is meg kell élnem)

Nem csak gyógyítanék, hanem bármilyen testmódosítást válalnék (pl. szemszín, hajhossz, végtagok stb.)



2020. nov. 12. 19:27
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

"Ha én Isten volnék, jól felkapaszkodnék....


Felfuvalkodva a világ trónjára ülnék..."


Ez egy létező versnek az átírása, vagy saját költemény? Annyira tetszik hogy még a könyvembe is beleírnék

2020. nov. 13. 13:36
 12/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

legalabb ti nem vagytok komolykodok


Bibliaban benne van hogy volt penzuk a tanitvanyoknak

Jezusnak miert kellett volna? Legalabbis ha nem ezoterikusan hanem keresztenykent/katolikusan tekintunk Jezusra, evett ivott, volt ruhaja, de ehhez miert kellet volna penz? Foleg abban a korban? Legalabbis itt sajat "penztarcarol"/"erszenyrol" beszelunk!

sajat "keresetrol" ha nem a Messias volt akkor sem kellett volna neki nemhogy igy


eppen ellentmondasba utkozol hiszen a keleti tanitok is igy jartak keltek nincstelenul penz nelkul

igen volt aki vagyonert "dolgozott" de akkor mi van


olyan mintha lehetetlenseg lenne csoda lenne a penznelkuliseg...


manapsag sem az nehol,

akkor akkoriban?

szemelyigazolvanya is volt? Mi volt a szemelyi szama?

2020. nov. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!